fbpx
363/32, Svobody Str., Yaremche, Ukraine
online booking system

Погода в Яремче на завтраПогода в Яремче на завтра

[cs_weather block=”true” width=”954″ height=”208″ city=”Яремче” units=”metric” language=”ua” format=”d.m.Y” size=”cspw-small” sicons=”color” icons=”blue” background=”color” background_color=”#0268c2″ animation=”fade” position=”left” shortcode-icon=”http://romantikspahotels.ua/wp-content/plugins/weather/icon.png”][/cs_weather]


Краса Карпат, Яремче, Буковелю овіяна легендами та підтверджується очевидцями. І якщо раніше, кількадесят років тому, відпочинок в Карпатах був здебільшого «диким» та «зеленим», то зараз своїм гостям Карпати та Яремче пропонують і неперевершену природу гір, і розвинуту готельно-розважальну інфраструктуру європейського рівня!
Принади Карпат чудові завжди, за будь-якої погоди, та в будь-яку пору року. Менше ста кілометрів від обласного центру Івано-Франківськ відділяє Вас від величі карпатських гір. При плануванні відпочинку буде доречна погода на завтра в Яремче, щоб Ваше дозвілля залишило в пам’яті найкращі спогади!
Готелі Карпат, зокрема Романтік Спа Готель в Яремче, пропонують всі неодмінні атрибути готельного сервісу світового класу – басейни, сауни, масажні салони, різноманітні розважальні пропозиції та конференц-сервіс!


Погода в Яремче на завтра