СПА Сауни


   last update:    07:18    24.08.2016   

Яремче сауни

«РОМАНТІК СПА ГОТЕЛЬ» пропонує Вам відвідати:

ФІНСЬКА САУНА

сауна

Здавна все людство вірить у цілющу дію пари і вважає сауну святинею, де ховається дух, який дарує всім здоров’я та красу. Прогрівання в сауні призводить до благотворної зміни функціонального стану органів і систем організму, посиленню обміну речовин. Пояснюється це благотворним впливом тепла на серцево-судинну та дихальну систему. Оздоблена сауна екологічно чистими сортами дерев, такими як: липа, вільха. Фінська сауна вміщає до 50 чол.

ПИВНА ПАРНА

ПИВНА ПАРНА
Ідеальне затишне місце, де можна забути про втому і стреси. Поєднання масажу та релаксичні властивості ергономічних лежаків з інфрачервоним підігрівом дає приголомшливий лікувальний ефект. У пивній паровій пар дозується натуральним ” Панським” пивом, а також в асортименті подаються пивні дріжджі для накладання масок на обличчя та декольте. Відвідування пивної парової стане профілактикою простудних та серцево-судинних хвороб. Пивна парова вміщає 7 чол.

АРОМАГРОТ

Аромагрот

Аромагрот – це різновид парових лазень, де до Ваших послуг є ергономічні лавки з інфрачервоним прогрівом. Основою ароматерапії є використання природних ароматичних масел, які мають позитивний вплив на організм людини. Ароматна пара має релаксичну дію. У аромагроті створені унікальні умови для проникнення цілющих ароматів в організм людини.

Буковель сауни

ЛЬОДОВА КІМНАТА

ЛЬОДОВА КІМНАТА

Льодова кімната – чудово загартовує та підсилює імунітет. Зміна температури призводить до благотворної зміни функціонального стану органів і систем організму, посилення обміну речовин. А саме головне – льодова кімната бадьорить. Якщо Ви готові зняти фізичне напруження та зарядитися позитивом, то льодова кімната саме для Вас.

ЛЬОДЯНА КУПІЛЬ

ЛЬОДЯНА КУПІЛЬ

Загартовування організму здавна вважалося чудовим рецептом збереження молодості. Благотворний вплив контрастних температур на організм людини сформувався у багатьох народів. Сильне нагрівання тіла викликає бажання остудитись і навпаки. Під час чергування таких процедур – охолодження і нагрівання – відновлюється температурний баланс організму. Відбувається циркуляційна фільтрація та постійна дезінфекція води.

ЕРГОНОМІЧНІ ЛЕЖАКИ

ЕРГОНОМІЧНІ ЛЕЖАКИ

Ергономічні лежаки з інфрачервоним підігрівом служать для глибокого прогрівання всього тіла, а також для релаксації та відпочинку. При цьому покращується кровообіг, а тепла поверхня благотворно діє на центральну нервову систему, хребет та опорно-руховий апарат. Ви зможете наповнитися енергією, забути про втому та зміцнити імунітет. Відвідування спа-сауни сприяє поліпшенню Вашого самопочуття, знімає стрес.

Яремче готелі

Відвідування сауни не рекомендується дітям до 16 років. Розрахункова година у готелі «РОМАНТІК СПА ГОТЕЛЬ» 12:00. Усі послуги, які входять у вартість проживання (користування зоною – спа) є дійсними під час проживання в готелі, а після розрахункового часу (12:00) є платними.

Велике прохання під час перебування в готелі вести себе тихо, щоб не заважати іншим відпочиваючим. Особливо у спа – басейнах та спа – саунах.

ЦІНИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ, ЯКІ НЕ ПРОЖИВАЮТЬ В ГОТЕЛІ:

СПА-БАСЕЙНИ для дітей – 210 грн.
СПА-САУНИ + СПА-БАСЕЙНИ для дорослого – 390 грн. (з 8:00 до 21:00)

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

Комплексна оренда “СПА-САУНИ + СПА-БАСЕЙНИ”

- 5000 грн. з 21:00 до 23:30 для групи до 10 осіб
(користування в цей час басейном, що знаходиться на вулиці заборонено)

- 10000 грн. з 21:00 до 23:30 для групи до 20 осіб
(користування в цей час басейном, що знаходиться на вулиці заборонено)

Спа-сауни в Карпатах – це один з найбільш приємних та корисних способів зняти напругу і розслабитися, відчути душевний спокій.

Відвідавши спа-сауни, Ви неодмінно переконаєтесь, що це обов’язкова складова здорового та успішного життя.

Спа-сауни у «Романтік Спа Готелі» – це не лише задоволення, але й хороший настрій та цілющий ефект, який полягає у тому, що вона загартовує, підвищує імунітет, сприяє очищенню організму за рахунок виведення токсинів.

У СПА сауні або парній відкриваються пори, виходять шлаки з організму.

Після відвідання СПА сауни підвищується швидкість реакції, поліпшується координація руху тіла. Важливий інтер’єр, аромат, так як самопочуття теж багато в чому залежить від перебування в SPA сауні або парної.

СПА сауни з пивними дріжджами, з ароматичними маслами, медом, пілінгом, солями можуть стати Вашими улюбленими SPA процедурами.
Відвідування SPA сауни може замінити Вам відвідування тренажерного залу та посприяти зниженню ваги тіла в середньому на 2%.
Завдяки Спа-сауні, покращується колір і стан шкіри, вона стає ніжною та м’якою на дотик.

Одним з обов’язкових атрибутів сучасного відпочинку в Карпатах є сауна в Яремче та сауна в Буковелі.

Сауни в Яремче та сауни в Буковелі демонструють неймовірний поступ готельно-розважальної інфраструктури карпатського краю.

В Яремче сауна з басейном є невід’ємною складовою висококласного сервісу, який пропонують туристичні Карпати.

Чудова карпатська природа та цілюще повітря гір досконало поєдналися з високоякісним відпочинковим сервісом: в Яремче сауни, в Буковелі сауна баня яскравий приклад цього.

Відпочинок в Карпатах в «РОМАНТІК СПА ГОТЕЛЬ» в Яремче (Буковель 35 км)
вул. Свободи 363/32, 78500 Яремче, Україна | Рецепція – ☎ +38 (0987) 333-555

>Пошуки, пов’язані із запитом сауна, сауна своими руками, сауна проект, сауна как правильно париться, сауна для похудения, сауна правила, сауна івано-франківськ, сауна львів, сауна львів ціни, сауна в яремче сауна в буковелі сауни в яремче сауни в буковелі яремче сауна з басейном яремче сауни буковель сауна баня