Погода Яремче Прогноз погоди


   last update:    12:03    29.08.2016   

Погода в Яремче (Яремча)

Онлайн Камера


Онлайн камери


Яремче

Наша Україна відзначається оптимальним для людини помірно континентальним кліматом з циклонічним та антициклонічним вторгненням атлантичного повітря.
Особливо яскраво проявляється унікальність клімату та природи України в Карпатах, зокрема в перлині карпатських гір Яремче. Погода в Яремче в будь-якому з своїх проявів чудова. Дивовижні, часом навіть містичні тумани, сонячні дні, коли видно всю велич Карпат, дощі, які неодмінно дарують щедрий урожай різноманітни делікатесних грибів запропонує Вам Яремча. Гірські ріки Карпат – це і сплави лодками стрімкими потоками, і прекрасна риба форель, котру можна спіймати в ріках Яремче, і іскристі запаморчливі водоспади. Погода Яремче та Карпат надзвичайно дружелюбна до людини, зокрема для дітей.

Взимку природа та погода Яремче ще більш вражаючі. Завдяки унікальному ландшафту гір, засніжена морозна зима триває в Карптах набагато довше аніж в континетальній Україні. А це безліч гірськолижних трас та спусків, сучасних підйомників та бугелів та сучасна готельно-розважальна інфрструктура з басейнами, саунами, соляріями та беззліччю інших спа-пропозиції в готелях Яремче! І вього 35 кілометрів до знаменитого гірськолижного курорту Буковель!

За будь-якої пори року, та в будь-яку погоду в Яремче яскраво представлений колорит місцевого населення – гуцулів. Смачна та корисна кухня, неперевершений одяг, творчість та традиції гуцулів нікого не залишать байдужим! Унікальні гончарні та столярні вироби, вишиванки, вироби з шкіри та хутра овець, а також чудові прикраси завжди можна придбати на гуцульських ринках Яремче, до кращого з яких Ви пройдете мостом через легендарний в своїй красі водоспад Пробій на ріці Прут!

Унікальні кліматичні та природні характеристики, сучасна розвинута готельно-розважальна індустрія Яремче та Карпат – чудовий вибір для проведення відпустки за прийнятну ціну

Погода Яремче


Пошуки, пов’язані із запитом погода в яремче, на 10 дней, на місяць, погода в яремче на месяц, погода в яремче rp5, погода в яремче на серпень, гисметео, погода в яремче в августе, на 2 тижні, прогноз погоди яремче на місяць, прогноз погоди яремче на тиждень, україна, на тиждень, погода яремче на 10 днів, прогноз погоди в яремчі