fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Антицелюлітне обгортання

Якщо ви бажаєте швидко позбутись набридливої “помаранчевої кірки”, целюліту, галіфе, які портять  красивий силует вашої фігури, антицелюлітне обгортання – високоефективна корисна процедура для тіла, як для жінок, так і для чоловіків. Боротьба з целюлітом – головне призначення антицелюлітного обгортання.

vakuumnyj-massazh-texnika-vypolneniya-i-protivopokazaniya-4

Улюблена приємна процедура, яка користується попитом у більшості жінок, пропонується спа салоном “Романтік” для ефективної боротьби з проявами целюліту. Простими кремами та сироватками в домашніх умовах досить складно позбутись целюліту і через брак досвіду, займає багато часу та створює незручності. Тому салонна процедура антицелюлітного обгортання – одне задоволення, безпечно, без зайвих проблем, ефект помітний уже після першої процедури.

16452

В залежності від типу та стану шкіри, в салоні роблять два види антицелюлітного обгортання. Для зняття набряків шкіри та дряблості рекомендують холодні обгортання, оскільки вони є більш безпечними, сприяють позбавленню від целюліту, зниженню набряків та приводять шкіру в тонус. Гарячі ж обгортання допомагають позбутись від целюліту навіть на пізніх стадіях, боряться з зайвою вагою. Для посилення ефекту використовується ефект сауни завдяки плівки та термоодіяла. Шкіра очищується, дія активних речовин сумішей посилюється і таким чином досягається ефект схуднення. Найбільший ефект антицелюлітного обгортання досягається, коли відбувається чергування гарячої і холодної процедури обгортання.

Косметичні суміші для цієї процедури використовують найрізноманітніші, головне, щоб вони були натуральними. Найвідомішими та незмінними уже багато років залишаються: водоростеві, медові, шоколадні, кавові, перцеві, дріжджові, грязеві, масляні, глиняні.

Використовуйте антицелюлітне обгортання на все тіло або локально, комбінуючи з масажними процедурами і бажаний результат отримаєте набагато швидше!