fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Святкування Різдва 2014

Ось і завершився грандіозний II етнічний зимовий зірковий фестиваль “Winter Romantik Fest”, якому не існує аналогів.

І хоч за вікном зовсім не “зима”, українські зірки забажали провести Різдвяні Свята в Яремче, і ні на секунду не пошкодували, адже відсвяткували Величне Різдво по спарвжньому казково та феєрично, з дотриманням усіх споконвічних традицій.

Вітчизняні знаменитості – люди з активною життєвою позицією, креативні, творчі, вміють веселитись, радіти життю.

Ольга Сумська, Влада Литовченко, Валерія Черненко запалили всіх своєю енергією, вродженим артистизмом. Створили настільки невимушену атмосферу, що гості, які завітали на фестиваль “Зимовий Романтик Фест-2014” відчували себе з усіма як свояки.

Народний “Шикидим” Віктор Павлік настільки був приємно вражений та емоційно зворушений, що залишив свій автограф на сцені “Романтік Спа Готель” у знак вдячності за теплу гостинність, чуйність та увагу, подарував гостям концерт від душі.

Серед особливостей святкування – традиція спільної коляди. Проте, скориставшись нагодою зробити свято для душі, мужчини зіркового складу виконали і свої улюблені пісні.

Безліч захоплюючих конкурсів та приємних несподіванок від організаторів Свята запалили серця кожного та подарували незабутні емоції.

Визначили і щасливців у конкурсах.

Конкурс “Найкращий вареник”. Переможець: Рожкова Лариса

Конкурс “Найкраща кутя”. Переможець: Зіборова Катерина

На переможців чекали вельми привабливі призи, а саме:

  • безкоштовний сімейний відпочинок у “Романтік Спа Готель”
  • безкоштовний сеанс у Соляній Кімнаті
  • безкоштовна послуга висококваліфікованого масажу

Конкурси були надзвичайно смачні та цікаві, з дотриманням традицій приготування та з “присмаком” невеликого розігрування спектаклю від зіркових сімей з качалкою та іншою атрибутикою. У них брали участь усі охочі, навіть чоловіки. Прекрасна половина, як годиться, засучивши рукави українського національного авторського вбрання, з великою любов’ю взялись до приготування святкової куті, вареників та похизувалися своєю майстреністю та ексклюзивністю рецептів. Як у справжньої української жінки, у кожної – свої секретні інгредієнти приготування, якими “приворожують” до своєї страви.

Дітвора не залишилась без особливої уваги. Безліч забав та дитячих конкурсів принесли дітям своє, незабутнє дитяче Різдво, яке залишилось у серці на завжди.

Велике захоплення та здивування приніс Великий Різдвяний гриль-пікнік, на якому всі гості мали нагоду поласувати найбільшою та найсмачнішою на Прикарпатті 37-метровою ковбаскою-гриль.


Етнічні гуцульські ковбаски, виготовлені з натурального м’яса за спеціальним гуцульським рецептом. Ковбаска була приготовлена на свіжому повітрі на великому гриль-чавуні.

Над створенням шедевру, вагою 27,7 кг, майже добу трудилися більше п’ятнадцяти працівників “Романтік Спа Готель”.

Представники Національного Реєстру Рекордів України зареєстрували цей “смачний” рекорд як “Найдовша в Україні ковбаса”.

Метою даного рекорду є заохотити людей виготовляти істинно якісний продукт з натуральними складниками та збереження традицій місцевого етносу, культури та кулінарних традицій.

Різдвяний сніг гостям Фестивалю подарував Буковель, адже біле диво природи – це завжди радість, як для дітей, так і для дорослих.

Після такого смачного частування, варто і розім’ятись, а на свіжому гірському повітрі – це особливо корисно.

Щоб розпалити азарт, організатори Фестивалю влаштували лижні змагання за участю знаменитостей “Winter Celebrity Games”.

Прокатались з карпатським вітерцем та боролись за свої призові місця:

1 місце: Ольга Сумська

2 місце: Іван Олексійович Гаврон, а серед наймолодших безстрашних знаменитостей, гордість батьків:

1 місце: Анна Борисюк

2 місце: Марія Горянська

Подарунковий сертифікат на послуги висококваліфікованого масажу виграв Нещенко Сергій.

Переглянути результати

Спорт, краса, традиції та веселощі, встановлення рекорду – незабутнє дійство Різдвяного сезону 2014 у фешенебельному “Романтік Спа Готель”.

Організатор Фестивалю та власник готелю, зокрема, наповнили Свято торжеством, зробивши його приємним, комфортним та незабутнім: “Це Фестиваль, який популяризує українську культуру, українську кухню та українські гори Карпати, який показує, настільки щирі ми, українці, і, з якою красотою ми можемо зустрічати усіх гостей!”