fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Пресотерапія ніг. Пресотерапія рук


Бажаєте позбутись естетичних проблем ніг та рук?!

Пресотерапія – пневмомасаж 21 століття!

Розроблені спеціальні програми забезпечують індивідуальний режим пресотерапії залежно від показань і побажань клієнта. Саме тому, в спа-салоні “Романтік” пропонують скористатись такими диво-процедурами, як пресотерапія ніг з холодовим обгортанням та пресотерапія рук.

За рахунок пресотерапії відбувається стимуляція м’язів, відновлюється відтік лімфи і крові, активізуються рецептори клітин, сприяння виведенню шлаків, токсинів і надлишків позаклітинної рідини. Це активний механічний лімфодренаж, що підвищує еластичність шкіри.

611x307.pressoterapiya-2

В залежності від проблемної зони, на клієнта одівають спеціальний костюм, у який подається і контролюється стиснене повітря апаратом пресотерапії із зазделегідь встановленою програмою. Відбувається підвищення і зниження тиску, завдяки чому стиснене повітря, що циркулює в спеціальному костюмі, ефективно впливає на проблемну ділянку тіла, стимулює процеси кровообігу. Внаслідок такої процедури усуваються набряки та прояви целюліту.

Для пресотерапії ніг використовують спеціальні довгі чобітки. В даному випадку процедура здійснюється в ділянці талії до кінця ніг, де відбувається дозований влив на шкіру стисненим повітрям. Процедура “пресотерапія ніг” сприяє нормалізації лімфотоку, виводить застояну рідину, тим самим знімаючи набряки будь-якого походження, важкість. Допоможе ефективно боротись з ожирінням і целюлітом. Тонізує стінки кровоносних судин, що дуже важливо для профілактики варикозу.

Пресотерапія ніг рекомендовано навіть на ранніх термінах вагітності для зняття набряків та болей ніг.

Красиві ніжки – відчуття легкості , впевненості та привабливості!

Для пресотерапії рук використовують спеціальні високі рукава (рукавиці). Процедура здійснюється в ділянці верхньої частини тіла до шиї  і рук. Завдяки пресотерапії рук можна вивести зайву рідину, зняти набряки, внормувати лімфовідтік, позбутись початкової стадії целюліту, покращити живлення тканин і цим самим отримати розгладжену шкіру та красиву форму рук.

Доглянуті руки – виточеність жіночої краси та можливість приховати вік!

Пресотерапія ніг і рук прекрасно поєднується з процедурами обгортання для ще більш ефективного результату!