fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

День міста Яремче


День міста Яремче

День міста Яремче – подія, яку варто побачити!

З кожним роком програма святкування дня міста Яремче, яке припадає на останню неділю липня, стає все різноманітнішою та більш насиченою. Для цього невеличкого міста, в якому постійно перебувають туристи, подорожуючі з усієї України та іноземці – це справжня подія. Це підсумок роботи як мерії,так і кожного,хто зробив внесок у розвиток цього мальовничого містечка. А подякою є задоволенні обличчя усіх присутніх на цьому дійстві, від якого аж дух захоплює все більше з року в рік.

Розпочнуться урочистості традиційно з Богослужіння У Храмі. В рамках фестивалю проходитиме відкриття міжнародної виставки-ярмарку виробників екологічної продукції закарпатської та Івано-Франківської областей на майдані Свободи. Далі святкування переміститься на літню сцену біля будинку культури, де і відбудеться пісенний фестиваль патріотичної пісні за участю мистецьких колективів.

Родзинкою святкування дня міста Яремча, яке цього року проходитиме під слоганом «Карпати славлять тебе, Україно!» будуть запрошені гості свята: Євген Нищук, Кирило Каплуновський, Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян, гурт «Медовий полин», які подарують усім присутнім гарний настрій та позитивні емоції.

Сповна відчути гуцульську гостинність,живе спілкування в незабутній атмосфері у мальовничому куточку Карпат, Ви зможете уже на цих вихідних. Ця подія залишить яскраві спогади у Вашому житті!

Запрошуємо і Вас приєднатися до святкувань!