fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Готелі та Мотелі Яремче


Українські Карпати – унікальний регіон. Мальовничі ліси, найчистіші ріки й цілющі мінеральні джерела вже гідно оцінили багато туристів. У Карпатах можна відпочивати не тільки влітку, взимку тут туристів чекають гірськолижні курорти. Найбільш відомі гірськолижні курорти – Яремче і Буковель.

Яремче славиться своїм розташуванням, пам’ятками і кліматом. Тут особливо розвинений зелений туризм. Саме місто і його околиці заповнені мотелями і готелями, приватними пансіонатами, таборами відпочинку для дітей. Для багатьох туристів Карпати – це приватні садиби. Сюди приїжджають туристи з усього світу, щоб насолодитися величчю первозданної природи, познайомитися з культурою місцевого населення – гуцулів.

Готелі, санаторії, курорти, приватні будинки, бази відпочинку в Карпатах – все це пропонується гостям регіону. У гірських селищах збудовано й обладнано безліч баз відпочинку, комфортабельних котеджів. Але, незважаючи на великий вибір, в розпал сезону житло знайти непросто. Багато туристів вважають, що краще обрати відпочинок у приватному секторі. Приватний сектор в Карпатах давно активно перетворюють на міні-пансіонати. На будь-якому курорті Карпат можна знайти житло у відповідності з вашими фінансовими можливостями. Туристів сюди приїжджає багато, тому кількість упорядкованих садиб і котеджів невпинно зростає. При бажанні, можна зняти досить комфортабельний приватний будинок в Карпатах.

Крім того, відпочиваючих забезпечують недорогим, але якісним харчуванням. Житло такого рівня в сезон коштує дорого, а от у міжсезоння ціни падають, і таке житло можуть собі дозволити люди з достатком середнього рівня.

Практично кожна база відпочинку Карпат мають супутникове телебачення, Інтернет. У багатьох приватних будинках обладнані двомісні номери з санвузлами.

Приватний сектор користується величезною популярністю у гостей Карпат. З цієї причини кількість відвідувачів цих місць щороку зростає, місця проживання бронюються за кілька місяців до приїзду. Відпочинок у Карпатах, приватний сектор приваблює гармонійним поєднанням мальовничих краєвидів, комфорту та національних традицій.

Ціна житла залежить від рівня його комфортабельності.

Окрім того мешканці можуть бути забезпечені триразовим харчуванням з продуктів власного господарства.

Якщо Ви обрали для себе Карпати та затишний приватний сектор, відправляйтесь у Яремча, де на Вас чекає безліч привабливих пропозицій.

Фешенебельний «Романтік Спа Готель» знаходиться в центрі Карпатського туризму, в оточенні багатьох затишних приватних садиб, комфортабельних приватних будинків та баз відпочинку, проживання в яких дає прекрасну нагоду відвідати спа-зону «Романтік Спа Готель» та здорово, активно провести час.

Готелі та Мотелі Яремче


Пошуки, пов’язані із запитом приватний сектор яремче, готель яремче, готелі та мотелі яремче, незабаром яремче, яремче приватний сектор з басейном, яремче приватний сектор недорого, яремче приватний сектор біля річки, відпочинок в яремче приватний сектор, відпочинок в яремче приватний сектор ціни готелі та мотелі яремче приватний сектор яремче