fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Піца в Яремче


Ресторан-Паб «ГУБЕРТУС»
вул. Свободи 363/32, 78500 Яремче, Україна | ☎ +38 (0987) 333-555
Графік роботи з 11:00 до 24:00


Піца в Яремче

Піца в Яремче


Унікальне поєднання італійської витонченості, Карпатського колориту та професіоналізму від повара ресторану «Губертус», що у Романтік Спа Готель – це піца, смаком якої можна насолоджуватись у самому серці Карпат, і яка нікого не залишить байдужим! Відпочинок часто асоціюється з дружніми посиденьками у теплій компанії, за бокалом хорошого вина та смакуючи піцу. Це все можливо у Романтік Спа Готель. Тут знають таємницю приготування вишуканої піци: тонкий корж, та професійно приготовлена начинка, а саме головне, що смакуватимете Ви її у найзатишнішому ресторані міста Яремче – у ресторані «Губертус».

Піца

Піца – дуже популярна страва. Ніколи не замислювалися, звідки взялась така проста і водночас складна страва, Ви теж? Деякі вчені вважають,що піцу винайшов давньоримський полководець та гурман Лукулл. Свою популярність Лукулл здобув скоріше завдяки своїм прошеним бенкетам, де були тільки найкращі страви. Однією із цих страв була піца а ля наполетана — золотаво-жовтого кольору, з кислого тіста, спечена на деревному вугіллі.

Греція врівні з Італією змагається за звання батьківщини піци. Плоскі коржі з тіста разом з начинкою з овочів, м’яса, оливок, молочних продуктів, тощо. Ця грецька піца називалася plakuntos.

Якось в Неаполі королева Маргеріта вирішила скуштувати піцу. Піцайоло був настільки вражений, що саме його піцу вирішила скуштувати королева, що вигадав новий рецепт. То була піца з помідорами,сиром моцарелою та листям базиліку- її тепер так і називають – Маргеріта . А кольори цих продуктів нагадують, до речі, прапор Італії.

Піцу вважають однією з найбільш корисних страв – правда, в тому випадку, якщо вона приготована з традиційних для середземноморської кухні, свіжих і якісних продуктів. Все це , а також багато несподіванок та море вражень Ви отримаєте у Ресторані «Губертус», у Романтік Спа Готель.

Ресторан-Паб «ГУБЕРТУС» – це чудовий відпочинок в Карпатах!


Пошуки, пов’язані із запитом піца Яремче, Яремче піца паб, Яремче піцерія, яремче Пиццерия, Яремча пицца, кафе яремче, погода в яремче, японський ресторан яремче, яремче рестораны отзывы, яремче ресторан гуцульщина, яремче ресторани, японський ресторан яремче, яремче відпочинок, ресторан гуцульщина, кафе яремче, погода в яремче, ресторан турист, доставка піци яремче, доставка їжі яремче