fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Яремче Готелі


З року в рік росте популярність так званого “зеленого туризму”. І якщо раніше “зелений туризм” асоціювався з дикою природою, відсутністю елементарного сервісу, спартанськими умовами існування і т.д., то зараз українські Карпати це – гірський масив центральної Європи, який пропонує поєднання первозданної природи, дзеркально чистих рік та цілющої прозорості повітря, як влітку, так і взимку.
Відпочинок, а зазвичай, активний саме в гірському масиві України є прекрасною альтернативою відпочинку на морському побережжі! Подумайте, справа навіть не у вартості Вашого відпочинку, а у ефективності, ефектності та якості його! Першокласні готелі Прикарпаття, Яремча, Буковелю, зокрема кращий з них, Романтік Спа Готель пропонують як усі атрибути “зеленого туризму” так і комфортабельні умови проживання.
Наявність конференц-залу, обладнаного для проведення ділових переговорів, презентацій вигідно вирізняє Романтік Спа Готель поміж інших. Спа-зона готелю пропонує відвідувачам сауни, басейни, спа-масаж. Окрім цілющого карпатського повітря, кришталево чистих джерельних вод та захоплюючих краєвидів Романтік Спа Готель для оздоровлення своїх відвідувачів пропонує унікальний соляний грот. Для підтримки фізичного тонусу та корекції фігури пропонується фітнес-зал з тренажерами на всі смаки. Косметологічний салон та солярій безумовно додадуть чарівності дівчатам та жінкам щоб вечеря у барах та ресторанах Романтік Спа Готелю стала неповторною.
Відвідайте Карпати влітку, доторкніться до унікальної природи гір, відчуйте місцевий колорит, спробуйте неперевершені страви гуцульської кухні і Ви неодмінно забажаєте повернутися знову і знову. А враховуючи безпосередню близькість до знаменитого гірськолижного курорту Буковель, Ви обов’язково відвідаєте зимові Карпати, неперевершені у своїй красі! Яремче готелі Романтік Спа Готель ідеальний відпочинок в Карпатах .


Яремче Готелі