fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Зелені свята у Карпатах 2020

На Трійцю у Яремче!

Попереду святкування Трійці  – це одне з головних православних свят, яке припадає на п’ятдесятий день після Великодня. У народі кажуть, що Зелені свята  символізують межу між весною та літом. На Трійцю – усі в Яремче!

Прийнято прикрашати свої домівки та храми зеленню. Свічки, принесені у цей день з церкви, захищають оселю протягом усього року.

Понеділок після Трійці називається Духовим днем. У цей день, за повір’ями, не можна чіпати землю, копати її, бити палицею, лаятися і рубати дерева. Земля – ​​”іменинниця” на Зелені свята в Карпатах!

Святковий вікенд на Трійцю продовжено до понеділка, що дає можливість більше часу присвятити відпочинку в Романтік Спа Готель, який підготував багато приємних несподіванок!

Це веселе свято, тому сумувати цими днями не можна, також під забороною образи та навіть погані думки. А налаштувати на веселий настрій зможе музика, яка лунатиме на території готелю.

Соковитий та смачний баран на вертелі – це ще один комплімент від закладу!

Готують та маринують його заздалегідь, та саме основне – це куштувати його з вогню та ножа, надворі, тоді смакові якості не втрачаються!

Ще одним смачним компліментом від майстрів кулінарного цеху буде величезний торт! Наш кондитер вкладає душу у  свою роботу, тому на всіх гостей готелю чекає солодке прозріння!

У ці дні потрібно зарядитись відповідною енергетикою, адже саме на Зелені свята земля, трава, квіти, кущі набувають особливої позитивної сили!

Натхненного Вам відпочинку!