fbpx
Украина, г.Яремче ул. Свободы 363/32

Яремче проживання


Унікальний гірський ландшафт Карпат є надзвичайно заманливим місцем для проведення відпустки, особливо сімейного з дітьми. Кліматичні умови та неперевершений місцевий гуцульський колорит не тільки чудові у своїй красі, а й вельми цікаві та корисні для здоров’я.

Столярні та гончарні вироби, одяг з шкіри та хутра овець, різноманітні прикраси виготовлені талановитими руками гуцулів – унікальні і доступні лише в Карпатах та Яремча.
В Яремче проживання прикрасять ультрасучасні готелі найвищого класу з басейнами, соляріями, масажними салонами, фітнес-залами та досконалим конференц-сервісом для проведення ділових зустрічей. Автентична українська та гуцульська кухня вишуканих ресторанів Яремча надзвичайно смачна та корисна для здоров’я.

Мандрівки гірськими стежками, сплави стрімкими потоками, прогулянки велосипедами та квадроциклами — це все і активний відпочинок, і проживання в Яремче. Унікальні тварини та рослини знаходяться всього за кількасот метрів від Вашого місця проживання.

Зимовий відпочинок в Яремче прекрасний не тільки мальовничими засніженими гірськими схилами, а й безпосередньою близькістю до знаменитого гірськолижного курорту Буковель (35 км.), який пропонує усі можливі принади активного зимового відпочинку.

Готелі Карпат та Яремче гостинно очікують на своїх гостей щоб запропонувати сервіс європейського рівня, гуцульську привітність та привабливі українські ціни! Романтік Спа Готель в Яремче – яскравий зразок готелю світового класу на українських теренах!


Яремче проживання


Пошуки, пов’язані із запитом яремче проживання яремче проживання з басейном трускавець проживання яремче проживание отзывы яремча проживання проживання в яремче приватний сектор трускавець проживання яремче проживание с питанием яремче приватний сектор біля річки