fbpx
Ukraina, m. Jaremcze ul. Swobody 363/32

ЕКО Готель Романтік Спа


Золота та прохолодна осінь надворі, але у Романтік Спа Готель завжди тепло!

ЕКО Готель Романтік Спа

Важливим фактором комфорту для людини є тепло. Наше здоров’я тісно пов’язане з оптимальною температурою, вологістю і комфортом. Тепло має бути удома, на робочому місці, а особливо комфортно та тепло має бути там, де ми збираємось відпочивати.

Обираючи ЕКО- Готель Романтік Спа- ви обираєте не тільки вигідне місце розташування у Карпатах,прекрасний вид на гори,що дихають, вишукані та комфортабельні номери, а й тепло, а разом з тим і якісний комфорт. Адже Готель не економить на енергії – сучасна технологія дозволяє це зробити.

Теплові установки Viessmann побудовані на новітніх технологіях, вони встановлюють орієнтири у своїй галузі. Ми зконцентровані на ефективному поводженні з енергією, і це дозволяє зекономити кошти і зберегти природні ресурси. Теплозберігаюча система вентиляції – рекуператор – це також значний фактор збереження тепла у наших номерах , при чому завжди чисте повітря!

Сонячні вакуумні колектори перетворюють енергію сонця в теплову енергію для гарячого водопостачання в готелі. Системи на основі вакуумних сонячних колекторів успішно нагрівають воду, навіть коли на вулиці -35°С. Ми використовуємо це альтернативне джерело енергії також успішно для підігріву води басейнів.

Сонячні вакуумні колектори

ЕКО-Готель Романтік Спа використовує змішану систему обігріву,газовими та твердопаливними котлами. Це той варіант, коли поєднюються різні системи опалення та вдало доповнюють один одного, дозволяють раціонально використовувати енергію.

Та запам’ятати треба тільки одне: «якість пам’ятається довше, ніж ціна!» А тепла,комфортна якість змусить Вас повертатись у Романтік Спа Готель у будь – яку пору року!


Романтік Онлайн