fbpx
Ukraina, m. Jaremcze ul. Swobody 363/32

Велосипеди – двоколісне диво!Уявіть собі, що правелосипеди використовувалися ще в Месопотамії чотири тисячі років тому! Існують також докази існування велосипедів у стародавньому Китаї шість тисячоліть тому.

Історія того, що ми сьогодні називаємо велосипедом, починається з 1817 року, коли барон фон Дрейс з Бадена виготовив спеціальний механізм, який полегшував йому пересування навколо володінь, щоправда не було ще педалей. Першим, хто прилаштував педалі, був французький механік П’єр Мішо.

В наші дні велосипед – річ загальноприйнята і звична, проте розібратись в розмаїтті сучасних велосипедів досить складно. Сьогодні існують як різні типи велосипедів, так і різні стилі їзди на них. Місць для Їзди також достатньо. Наприклад Яремче, або Буковель

В принципі, найважливіше – визначитись, для чого планується використовувати велосипед і чого очікувати від нього.

Існують кілька основних класів велосипедів:

 • гірські велосипеди
 • шосейні велосипеди
 • міські велосипеди
 • байки для екстріму

Вважається, що найбільш екстремальний різновид велосипедного транспорту – маунтінбайк, однак у повному обсязі адреналінового навантаження цей всюдихід на людському приводі використовує здебільшого лише окрема група фізично підготовлених велосипедистів.

Натомість середньостатистичний аматор віддає перевагу двоколісному повсякденному трудязі, для якого максимально доступною складністю є ґрунтові доріжки, невеликі пагорби та лісосмуги.

А Ви знали, що їзда на велосипеді:

 • спалює від 500 до 700 калорій на годину при середній швидкості;

Щоденна їзда не велосипеді протягом всього 30 хвилин забезпечує похудіння протягом року не менш ніж на 5 кг;

 • генерує ендорфіни, «гормони щастя», знижуючи депресію та зміцнюючи імунну систему;
 • покращує діяльність дихальної та серцево-судинної систем;
 • знижує ризики інфаркту серця на 50% та інших захворювань;
 • зміцнює спину; підвищує витривалість, зміцнює кістки та м’язи ніг
 • схильна врегульовувати кров’яний тиск, покращує роботу легенів та вбирання кисню; Корисна людям, які курять. Під час катання, легені звільняються від токсичних речовин, отриманих під час куріння;
 • дає результати без напруження суглобів, оскільки їзда створює незначне навантаження на них;
 • саме катання є одним з небагатьох ефективних способів, що дозволяють позбавитися від целлюліту на бедрах без операції;
 • помірне (саме помірне), але регулярне катання на велосипеді, дуже корисне для сексуальної функції;

Велосипедний туризм

Велосипедний туризм отримав популярність завдяки популяризації самого велосипеда як екологічного і дуже зручного виду транспорту. Цей вид туризму приваблює завдяки доступності та  високій мобільності.

Тому велосипед пропонує заощадження часу і дозволяє подорожувати більше і далі.

Велосипед – це сила!

Це дуже зручний засіб пересування, який дає мандрівнику відчути свободу й незалежність руху і можливість із досить значною швидкістю та, долаючи великі відстані, відвідати цікаві об’єкти. Ви подорожуєте і отримуєте тренування всього свого організму: м’язи працюють на повну силу, збагачуючи кров киснем.  Ми отримуємо чудовий заряд бадьорості, покращується настрій і взагалі загальний емоційний стан. Знімається стрес, зміцнюється нервова система, нас покидають турботи і тривоги. Саме тому на сьогоднішній день велосипедні тури набирають щораз більшої популярності.

Велосипедні подорожі

Велосипедні подорожі є захоплюючими і мають свої переваги та особливості порівняно з іншими видами подорожей. Кількість бажаючих здійснювати подорожі на власному екологічному транспорті в межах населених пунктів чи поза ними під час відпочинку в Карпатах з року в рік зростає.

Карпати можуть запропонувати велотуристам найбільш складні маршрути. Тут в основному піщано-гравійні дороги – їх стан і складність сильно залежить від пори року.

Навесні, коли тане сніг або восени при рясних опадах карпатські дороги перетворюються на дуже складні, практично непрохідні, ділянки маршрутів. Однак пізньою весною, влітку або ранньої осені в Карпатах може насолодитися від велоподорожі  навіть початківець-велосипедист.

 

Найвідомішим з маршрутів є „Прикарпатське кільце” (Івано-Франківськ – Коломия – Косів – Верховина – Криворівня – Ворохта – Яремче). Це екскурсійний маршрут по бойківському та гуцульському краю, історія у камені і дереві, безцінні скарби народного духу.

З метою популяризації велотуризму та екстремальних видів спорту, пов’язаних з гірським велосипедом, щорічно в області проводяться велосипедні змагання та фестивалі.

Велосипедні подорожі під час відпочинку в Карпатах дають можливість побувати можливо у ще не звіданих місцях та мати на згадку оригінальний фото та відеоматеріали.

«Романтік Спа готель» організує Вам популярний, активний, безпечний відпочинок для всієї сім’ї серед найкрасивіших пейзажів гір, вдихаючи найчистіше, найароматніше гірське повітря.

«На велосипед», і вперед за незабутніми враженнями!

прокат велосипедів Буковель ціна, прокат велосипедів Яремче, прокат велосипедов.