fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Новий Рік 2023 та Різдво Христове 24 грудня у Карпатах

Святий Вечір та Різдво Христове зустрічаємо з усім цивілізованим Світом 24 та 25 грудня

 

Цього року скромно зустрінемо Різдво Христове 25 грудня разом з Європою і з нашими друзями за традиційним календарем, а Святий Вечір – 24 грудня.

Організовуємо скромну благодійну Святу Вечерю з кутею та з усіма традиціями скромними святвечірніми стравами на столі, з віншуваннями та молитвою за наших Героїв, для усієї країни за мир та за перемогу України.

24 грудня, на Святий Вечір у Romantik Spa Hotel з дотриманням усіх різдв‘яних традицій.
Ви спробуєте гуцульський Святвечір на смак. І цього вечора, як тільки засяє перша зірка, ми відчиняємо двері колядникам, до нас завітає етно-колектив “Ватаги”, щоб Ви почули, як звучить справжня гуцульська коляда та побачили наші місцеві традиції.
Вартість Святкової Вечері: 2000,00 для дорослого, 1000,00 для дитини (9-14 років), діти до 9 безкоштовно. Всі кошти будуть передані на ЗСУ .

На Різдво Христове з нами будуть Арсен Мірзоян, Тоня Матвієнко, Ніна Матвієнко, а також незмінні ведучі Сніданок з 1+1 – Людмила Барбір та Руслан Сенічкін.
Традиційно відбудеться благодійний аукціон “Врятуймо скарби разом”(виручені кошти підуть на потреби ЗСУ), конкурс серед гостей на найкраще вбрання у національному стилі, різдвяний зірковий концерт.

На Різдво Христове та Святий Вечір діє стандартна ціна 

 

 

 

Новий Рік 2023 у Карпатах та Благодійна Новорічна Вечеря

 

Цей Новий Рік слід зустріти у Карпатах! У Romantik Spa Hotel! Тепер пора насолодитись кришталево-чистим повітрям, наповнене фітонцидами, любуватись засніженими горами та побути в приємному товаристві під прекрасну українську музику.
Благодійна Новорічна Вечеря відбудеться у новому концертному залі Romantik Hall (всі виручені кошти підуть на допомогу ЗСУ) .
Проведуть разом з Вами новорічний вечір Тоня Матвієнко, Ніна Матвієнко, а також незмінні ведучі Сніданок з 1+1 – Людмила Барбір та Руслан Сенічкін. Гуцульський колорит створять етноколектив “Ватаги” з Яремче.
Віримо, що в Новому Році здійсниться мрія всіх українців – наша країна переможе та настане мир.

Мінімальне бронювання 3 доби
З 30 грудня 2022 по 2 січня 2023 діє новорічний прайс.

 

Ціни

 

Телефон Рецепції  +38 (0987) 333-555