fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Відгуки

Ми кожен день намагаємося, щоб ви отримували приємні враження і відпочинок, а ми - ваші приємні #відгуки_Романтіку  --- Місце куди хочеться повернутись. Дуже чистий та охайний готель, затишні номери, вічливий та усміхнений персонал, дуже смачна кухня. В номерах є компліменти для гостей, що є дрібницею але завжди приємною. З впевненістю рекомендую Romantik Spa Hotel, для відпочинку та подорожей;)
Artem Kharlym

Artem Kharlym

Оцінка гостя на Facebook
А теперь начинаем раздавать благодарности! Спасибо Romantik Spa Hotel - Yaremche за наше комфортное проживание, вкусное питание, помощь во всех организационных моментах, просторный бассейн, расслабляющее спа, и атмосферу уюта. За наши утренние пробуждения с улыбкой, дневные обучения в конференц зале и вечерний отдых на терассе
Отзыв на Facebook

Отзыв на Facebook

Ресторанные Практики
Добрі відгуки від улюблених гостей, немає більш приємного підтвердження того, що ми все робимо правильно  Заходиш в готель і зразу,що спадає на думку - "Вау! Європа". Вишуканий сучасний дизайн (все продумано до деталей), дуже привітний персонал, затишна атмосфера, смачна кухня, а зона-СПА взагалі приємно здивувала - цікаво, комфортно, якісний сервіс. Ніколи не могла подумати,що у Спа-зоні можна провести цілий день і час пробіжить не замітно. Хочеться їхати туди знов і знов!  
Яна Лукань

Яна Лукань

Оцінка гостя на Google Відгуки
24-27 жовтня на базі СПА Готелю Романтик відбулась міжнародна конференція з питань підготовки населення діям в надзвичайних ситуаціях, створення добровільних рятувальних загонів. В конференції прийняли участь представники шведської і неурядової організації «Цивільна оборона Швеції», Донецької, Вінницької , Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей. Від імені організаторів конференції висловлюємо щиру подяку Вам і всьому колективу СПА Готелю «Романтик» за високий професіоналізм в готельному обслуговувані та допомогу в проведенні конференції. Бажаємо вашому колективу процвітання.
Пекка Кауконен

Пекка Кауконен

Цивільна оборона Швеції
Представник
Дозвольте висловити слова подяки Вам і колективу готелю «Романтік Спа» за відмінну організацію конференц-сервісу для делегатів щорічної конференції на тему: «Інформаційні технології'та інновації в енергетиці», яка проходила з 20 по 24 травня 2013 p. Організатором конференції є ТОВ «Центр Безпеки та Інформаційних Технологій» за підтримки Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради України. За період перебування у готелі співробітники "Романтік Спа готель" намагалися приділяти увагу кожному делегату конференції, що говорить про індивідуальний підхід до клієнтів і високий рівень готельного сервісу. Професіоналізм і доброзичливість колективу, здатність і бажання бути корисними, душевна атмосфера готелю, залишили теплі спогади та бажання повернутися назад. Бажаємо вашому колективу процвітання, готелю підтримання високого рівня сервісу і сподіваємося на подальшу співпрацю!
Кублановська В.В.

Кублановська В.В.

Центр Безпеки та Інформаційних Технологій
Заступник директора
На базі СПА-готелю «Романтик» відбулась IX Міжнародна Карпатська страхова конференція, організатором якої є Центр бізнес-стратегій «Перспектива» за підтримки Ліги страхових організацій України. В Конференції прийняли участь 97 учасників з ІО-ти країн - Бєларусі, Великобританії, Латвії, Литви, Молдови, Німеччини, Польщі, Росії, Узбекистану та України. Від імені оргкомітету та учасників конференції &висловлюємо Вам і всьому колективу СПА-готелю «Романтік» велику вдячність за високий рівень готельного обслуговування - умови проживання, СПА-послуги, харчування та супутній сервіс. Як запоруку цього ми побачили професійну компетенцію працівників, їх завбачливість і гостинність, а також технічне оснащення і затишок готелю. Бажаємо добра всьому колективу готелю, а також надалі утримувати взірцевий рівень обслуговування.
Олександр Філонюк

Олександр Філонюк

Ліга страхових організацій України
Голова оргкомітету конференції
Вельмишановна адміністрація і весь персонал Романтік Спа Готелю. Від щирого серця хочемо виразити вдячність за Вашу гостинність і високий рівень сервісу. Перебування у Вашому готелі залишило у нас найпозитивніші емоції та спогади Бажаемо усім Вам міцного здоров'я, успіхів в роботі і хороших кліентів.
От имени компании

От имени компании

Віват-Буд
Компания
Компанія «Філіп Морріс Україна», південний регіон, висловлюeсвою подяку за допомогу в організації корпоративного заходу, який відбувся в готелі «Романтік СПА готель», м. Яремче в грудні 2014 року. завдяки професіоналізму, креативності злагодженій роботі Вашої команди наше свято та вийшло яскравим, незвичайним та веселим. Нас вразила ваша чудова та ефективна манера працювати, творчий підхід до розробки концепції заходу, терпіння та прагнення виконати всі побажання замовника. Окремо хотілось би подякувати Остаn'юк Уляні за її творчий підхід, чуйність, сприйнятливість до побажань, високий рівень професіоналізму, креативність, гнучкість у вирішенні організаційних питань в процесі підготовки та проведення заходу, відповідальне ставлення до спільной роботи та зацікавленість в результаті Співробітники нашої компанії отримали велике задоволення та багато позитивних емоцій від організованого вечора. Нам було приемно працювати з Вами, і ми сподіваемося на подальшу співпрацю! З повагою, Ганна Вебер.
Ганна Вебер

Ганна Вебер

Філіп Морріс Україна
Керівник проекту
Шановний Iване Олексійовичу! Від імені колективу страхової групи «ТАС» висловлюємо Вам та персоналу готелю "ROMANTIK-SPA" щиру вдячність за наданy гостинність, доброзичливість високий рівень обслуговування під час перебування в готелі та проведення корпоративного заходу для співробітників нашої компанії. Вам вдалося на високому рівні організувати конференц-сервісне обслуговування щорічної наради співробітників Страхової групи «ТАС». а також забезпечити комфортний відпочинок та індивідуальний підхід до кожного гостя. Адже проведення подібних заходів спонyкaє активному спілкуванню між колегами, сприяє покращенню стосунків у колективі та підвищує рівень ефективності співробітників Компанії, що безсумнівно допомarac розвитку бізнесу чудова атмосфера готелю "RoMANTIК-SPA", карпатські краєвиди, неповторний гуцульський колорит та свіже гiрське повітря все це допомогло нам досягти поставлених цілей відволіктись від буденного життя та по-справжньому насолодитися прекрасним незабутнім відпочинком. Вдалих Вам звершень та великих досягнень у майбутньому! З повагою, Директор з адміністративних питань K.И. Козорог
K.I. Козорог

K.I. Козорог

Страхова група «ТАС»
Директор по адміністративним питанням
Програма реформування кримінального судочинства департамеry юсиції США Посольства США в Україні висловлює щиру вдячність за допомогу та сприяння у проведенні літнього ми міжнародного семінару для студентів-юристів в "Романтік Cпa Готелі" у період з 15 по 20 липня 2013 року. Ми були надзвичайно вражені високим рівнем професіоналізму персоналу готелю якістю обслуговування, доброзичливістю, привітливістю, гостинністю та індивідуальним підходом до вирішення будь-яких питань. Особливу подяку хотіли б висловити менеджеру з організації групових заходів пані Уляні Остап'юк, адже завдяки її професіоналізму наш захід був надзвичайно успішним і надовго запам'ятався всім учасникам. Бажаємо персоналу готелю та його власникам залишатись на цьому ж високому рівні, також бажаємо подальших успіхів, процвітання та благополуччя. Ми з задоволеним будемо рекомендувати ваш чудовий готель своїм колегам і партнерам для проведення корпоративних заходів, а також друзям і знайомим для відпочинку та проведення відпустки. З найщирішими побажаннями, Мері Батлер.
Мері Батлер

Мері Батлер

Департамент юстицій США
Советник по правовым вопросам
В жовтні 2015 року шведська Асоціація цивільної оборони проводила двотижневу конференцію по наданню першої медичної допомоги у складі 60 учасників з України і Швеції Висловлюемо подяку за надану гостинність і підтримку під час проведення конференції. Готель надав все необхідне матеріальне і технічне забезпечення, згідно вимог нашої організації. Персонал готелю надав нам сервіс високого рівня. Проведення конференції в ROMANTIK SPA HOTEL відповідае найкращим свропейським стандартам. Ми із задоволенням рекомендуемо ROMANTIK SPA HOTEL для проведення міжнародних конференцій або інших заходів, а Також для відпочинку.
Пекка Каунонен

Пекка Каунонен

Swedish Civil Protection Association
Керівник проекту