Відпочинок в Карпатах


   last update:    06:04    27.08.2016   

«РОМАНТІК СПА ГОТЕЛЬ» в Яремче (Буковель 35 км)
вул. Свободи 363/32, 78500 Яремче, Україна | Рецепція – ☎ +38 (0987) 333-555


Наш «ROMANTIK SPA HOTEL», розташований у наймальовничішому куточку України, оточений захоплюючими гірськими краєвидами Карпатських гір та річок, запрошує гостей насолодитися елегантною розкішшю, гостинною атмосферою та уважним обслуговуванням.Романтік Спа Готель

Романтік Спа Готель – Останніми роками відпочинок в Карпатах набуває популярності. І це не дивно. Мальовничі краєвиди, неперевершена цілюща природа, унікальний гуцульський колорит нікого не залишать байдужим. Важливим є і той факт, що відпочинок в Яремче, Буковелі чудовий в будь-яку пору року. Влітку – чарівна зелень віковічних лісів, щедрий урожай унікальних грибів та ягід, різноманітний тваринний світ. Взимку – приголомшливі засніжені гори та ліси, цілюще кришталево чисте повітря та досконалі умови для гірськолижного спорту. І взагалі, Карпати чудове місце для активного відпочинку та зеленого туризму!

Варто відмітити стрімкий ріст якості надання послуг готельно-розважальної індустрії Карпат. В Яремча готелі пропонують висококласний сервіс, різноманітні спа-пропозиції та конференц-послуги за прийнятною ціною, а одним з кращих зразків сучасного готелю Карпат є Романтік Спа Готель! В Карпатах, Буковелі чи Яремче готель з басейном, сауною, солярієм – це не виняток, а незмінне правило! Колоритне та гостинне населення Карпат, унікальні сувенірні ринки, вишукана кухня гуцулів справлять приємне враження на кожного туриста!


«РОМАНТІК СПА ГОТЕЛЬ» Відпочинок в Карпатах Яремче


Відпочинок в Карпатах «РОМАНТІК СПА ГОТЕЛЬ» Яремче Буковель ☎ +38 (0987) 333-555


Відпочинок в Яремче

Відпочинок в Карпатах – прекрасна альтернатива відпочинку на задушливих морських узбережжях. Адже гори чудові за будь-якої погоди та в будь-яку пору року. А цілющий ефект карпатської природи відчувається відразу і надовго!

Відпочинок в Яремча – це поєднання неперевершеної краси гір, цілющої природи, якісного готельного сервісу та приємної ціни!

Відпустку з користю для здоров’я гарантує Вам відпочинок з басейном до Ваших послуг сауна та солярій!

Провести відпочинок недорого реально! Відпочинок приватний сектор гарантує високий комфорт та приємні ціни!

Незабутні враження та ефект оздоровлення забезпечить Вам відпочинок на Закарпатті та в Славську.

Україна надзвичайно багата природою та гостинним народом. Відпочинок в Славське та відпочинок в Шацьку дарують всі туристичні принади України в повній красі!

Надзвичайно цікавим, пізнавальним та корисним для здоров’я є відпочинок з дітьми, а готелі світового рівня подбають про комфорт.

Оздоровитися та набути неперевершених вражень гір, гарантує відпочинок літом (влітку)!

Відпочинок осінню

Відпочинок осінню дарує щороку щедрий урожай грибів, ягід, на фоні чудової, різнокольорової, природи Карпат!

Відпочинок зимою

Що може бути прекраснішим за відпочинок зимою (взимку)? Мальовниче видовище засніжених гір та досконала готельно-туристична інфраструктура Карпат та Яремче до Ваших послуг!

Відпочинок весною (навесні) надзвичайно захоплюючий, завдяки стрімким водам гірських річок Карпат та унікальному місцевому колориту.

Відпочинок Літом

Якісно та комфотно відпочити за прийнятну ціну? Відпочинок в Романтік Спа Готелі – запорука цього! Безліч спа-пропозицій, ресторани, бари, паби, висококваліфікований привітний персонал – усе це Романтік Спа Готель в Яремче. Провівши відпустку в Карпатах в Романтік Спа Готелі Ви зрозумієте, що якість пам’ятаєте довше ніж ціну!

Відпочинок з дітьми

Відпочинок в Карпатах з дітьми – це найрізноманітніші розваги, цікаві екскурсії та цілющий клімат гір! Вам і Вашим дітям неодмінно сподобаються Карпати! А Романтік Спа Готель в Яремче забезпечить повну релаксацію в басейнах, саунах, масажних салонах, ресторанах та барах! Романтік Спа Готель – це європейські стандарти обслуговування, неперевершена атмосфера Карпат та привабливі ціни, зокрема, діти до 9 років – БЕЗКОШТОВНО!

Готель з Басейном

Відпочинок з басейном – Бажаєте поєднати активний відпочинок в українських Карпатах, Яремче, Буковелі та релаксацію в першокласному готелі з басейном, сауною, фітнес-залом та іншими невід’ємними атрибутами готельного сервісу європейських стандартів? Романтік Спа Готель в Яремче пропонує Вам впритул доторкнутися до природи Карпат, не відмовляючи собі у комфорті!

Відпочинок влітку Провести відпочинок в Карпатах влітку не тільки цікаво та пізнавально, а й вельми корисно для здоров’я! Захоплюючі краєвиди, унікальна флора та фауна літніх Карпат не залишить Вас байдужими. А про Ваш комфорт подбає кращий готель Карпат і Яремче – Романтік Спа Готель.

Відпочинок в Яремче (Яремча) неодмінно залишиться у вашій пам’яті, як місце, де незаймана природа межує з найсучаснішими благами цивілізації! Неперевершені гірські водоcпади, віковічні ліси, величні гори розташовані всього в кількасот метрах від фешенебельного Романтік Спа Готелю, який гостинно запропонує Вам повний спектр спа-пропозицій, вишукані ресторани і бари та затишні номери!

Відпочинок в Буковелі Візитівкою українських Карпат безумовно є знаменитий курорт Буковель. Розвинута інфраструктура з великою кількості підйомників та бугелів зробить Вашу відпустку і цікавою, і комфортною. Розміщений всього за 35 км. від Буковеля Романтік Спа Готель забезпечить Вам сервіс світового рівня за прийнятною ціною!

Яремче

Яремче (до 2006 року – Яремча) мальовниче карпатське містечко в Івано-Франківській області за 35 кілометрів від гірськолижного курорту Буковель. Яремче, розташоване в міжгірній улоговині гірського масиву Горган є надзвичайно привабливим для туризму. Етнографічні екскурсії, мандрівка горами, сплави гірськими стрімкими ріками є візитівкою карпатського краю та Яремче. Останніми роками значного розвитку набула туристична інфраструктура Карпат. Зокрема, готелі Яремче пропонують сервіс європейського рівня з саунами, басейнами, соляріями та прийнятні українські ціни. Один з кращих в Яремче готель з басейном – Романтік Спа Готель – це безліч першокласних спа-пропозицій, вишуканий ресторан, затишні номери та гостинний персонал.

Яремча

Відпочинок в Яремче Унікальні кліматичні умови Карпат та Яремче радують своїх гостей не тільки естетично, а й є надзвичайно корисними для здоров’я. карпатський національний парки на яремчанщині налічує безліч неповторних рослин та тварин. Хвойні та букові ліси Карпат традиційно дарують щедрий урожай грибів та ягід.

А сувенірний ринок Яремче – Мекка народно-прикладного мистецтва! Вироби місцевих умільців ручної роботи представлені вишиванками, писанками, гончарними та столярними виробами, різноманітними прикрасами, які увібрали гуцульський колорит є унікальними!

З року в рік росте популярність туристичного Яремче. Адже Карпати привабливі для туризму в будь-яку пору року. Цілюща мальовнича природа, розвинута готельно-розважальна інфраструктура та помірні ціни з року в рік приваблюють нових і нових гостей.

Висококласний сервіс світового рівня за прийнятною ціною пропонують сучасні готелі Яремче з басейном до Ваших послуг сауна та солярій.

Неймовірної краси видовище представляє собою в Яремче водоспад на стрімкому Пруті!

В Яремче погода, як і в Карпатах взагалі, відзначається відмінними властивостями, які максимально підходять людині, як в плані відпочинку, так і в плані оздоровлення.

В Яремче житло найкращим чином якісно представляє як Яремче приватний сектор, в якому туристам пропонуються комфортні умови проживання та доступні ціни.

Найшвидший спосіб знайти, побачити та прокласти маршрут можна за допомогою Яремче карта та Яремче фото в мережі інтернет.

В Яремче проживання є досконалою можливістю поєднати красу та довершеність карпатських гір з гуцульським колоритом та провести в Яремче відпочинок.

Неймовірні гірські пейзажі, цілюща природа карпатського краю та досконалий туристичний сервіс пропонують Вам в Яремче готелі біля річки.

В Яремче котеджі – це поєднання комфортних умов проживання та приємної ціни, на фоні мальовничих карпатських гір.

Карпатське містечко Яремче чудове місце у всіх відношеннях, від Яремче відпочинок до Яремче робота.

Буковель

Буковель (BUKOVEL) – Найвідомішим гірськолижним курортом України безсумнівно є Буковель. Всього за п’ятнадцять років Буковель практично «з нуля» перетворився на туристичний комплекс європейського та світового рівня. Унікальний ландшафт ідеально підходить для прокладання як різноманітних трас, так і для гірськолижних спусків різної складності.

Безліч підйомників та бугелів Буковелю максимально швидко та безпечно перемістять своїх гостей.

Для довідки, найвищою вершиною Буковелю є гора Довга – 1372 м. над рівнем моря.

Розташований курорт Буковель за 35 км. від перлини Карпат міста Яремче та в 100 км. від обласного центру Прикарпаття Івано-Франківська.

Туристично-рекреаційний центр Буковелю пропонує своїм гостям весь спектр можливостей для заняття спортом, відпочинку та оздоровлення. Круглорічне функціонування комплексу дає можливість туристам насолоджуватися красою Карпат в будь-яку пору року.

Відпочинок в Буковелі

Відпочинок в Буковелі – Якість готельного сервісу туристичних Карпат росте з Року в рік. Романтік Спа готель з басейном, саунами, солярієм в Яремче, пропонує сервіс світового рівня за привабливу українську ціну! В Яремче готелі, власне як і Буковелі, не тільки пропонують висококласний сервіс, а й неперевершений колорит та гостинність місцевого населення – гуцулів.

Провести відпочинок в Карпатах, Яремче, Буковелі надзвичайно пізнавально та корисно для здоров’я. А особливо захоплюються Карпатами діти!

Карпати та Буковель завжди гостинно чекають на своїх гостей, адже мають чим приємно вразити та здивувати!

На гірськолижному курорті Буковель погода в будь-яку пору роки сприяє якісному та комфортному відпочинку.

Драгобрат – найбільш високогірний курорт Карпат, який пропонує найкраще співвідношення понять Буковель готелі та Буковель ціни!

Буковель форум – це можливість детально дізнатися про всі пропозиції, від Буковель відпочинок до Буковель робота.

Буковель незабаром після свого створення став, безсумнівно, кращим гірськолижним курортом України, знайти який можна за пошуковим запитом Буковель карта, в мережі інтернет.


Буковель відкриття VODA day&night club зробить ваш відпочинок в Буковелі незабутнім басейн в Буковелі. Вода клуб відпочинок в Яремче. Вода клуб дей і найт Буковель запрошує на відпочинок. Романтика в горах Карпатах! Безкрайні полонини, віковічні гори Карпат, цілющу природу та незабутній відпочинок пропонують в Яремче готелі з харчуванням, басейнами, затишними номерами та безліччю розваг! Дивлячись в небо на карпатські зорі розумієш що відпочинок чудовий.