fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Баран на вертелі – справжня родзинка У Romantik Spa Hotel

Знайшли родзинку у Романтіку!

 

Подорожі надихають, сповнюють бажанням творити  щось нове, удосконалюватися. Ми повертаємося додому з приємними враженнями, з моментами, які забути ще довго не можемо. Це можуть бути краєвиди, велетенські зелені дерева, білочка на гіллячці, чи ранішня роса на траві, по якій так закортіло пройтись босоніж…

Та, переважно, смакові рецептори мають значно довшу пам’ять. Ми ніби відчуваємо смак соковитого м’яса, який куштували на вечері у Романтік Спа Готель, запечені яблука якому надавали більш насиченого аромату. А ще можна згадати, як подув вітерець, і повітря таке свіже… Якраз тоді, коли смакував  морозиво на літній терасі, і просто спостерігав, як гойдається пеларгонія. Такі відчуття і змушують повертатись у ті місця, де зустрічають теплом, налаштовують на позитивне мислення то просто закохують у себе!

Справжньою родзинкою У Романтік Спа Готель уже давно став смажений баран на вертелі, який подається компліментарно від готелю! Вражаюче дійство! А аромат півдня просто притягує до гриль майданчику. Все розпочинається десь опівдні, коли розпалюють багаття, потім заздалегідь замаринованого барана виставляють на рожні. У маринаді баран вимочується 2-3 доби. Найцікавіше те, що спостерігати весь процес смаження можна навіть з вікна власного номеру!

Вже цієї суботи можна буде посмакувати бараном, звичайно, з урахуванням усіх засобів безпеки гостей готелю:

  •  Працівники обов’язково одягнені у маски, рукавички та спец одяг
  •  Всі поверхні продезінфіковані
  •  Дотримання дистанціювання: сам шеф-повар буде кожному подавати страву

Запрошуємо Вас насолодитись соковитим бараном на вертелі!

Приємно створювати моменти та враження , які залишаються у пам’яті надовго.

Дбаємо про Вашу безпеку!

Бронюйте вдалий відпочинок:

 +38 (0987) 333-555