fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Чому вода так важлива для життя?

Цікавий факт: без їжі людина може протриматись кілька місяців, а от без води – лише 3-4 дні. Чому вода так важлива для життя і як отримати від неї максимум користі для здоров’я?

Важливість води для людського організму важко переоцінити. Вона нормалізує обмінні процеси, виводить з організму токсини та допомагає засвоїти поживні речовини. Тому чим якісніша вода, яку ми вживаємо – тим більше від неї користі.

У 2022 році було проведене соціологічне опитування, яке з’ясувало, що 45 відсотків українців щоденно використовують для приготування їжі водопровідну воду. Звісно, пити воду з крана ніхто не забороняє (вона пройшла процес знезараження хлором), але про її “користь” для здоров’я можна лише здогадуватись.

Карпатські джерела

Найкращий варіант питної води – жива джерельна вода, яка містить багато корисних мікроелементів. Саме таку воду, набрану з екологічно чистого природного джерела Карпатського національного парку, використовуємо ми у Яремче у у Romantik SPA Hotel.

Карпатська мінеральна вода має у складі залізо, мідь, цинк, марганець, хром, а також невелику концентрацію срібла (це дає дезінфекційний ефект). У джерельної води є багато й інших плюсів. Великий вміст кисню, відсутність хвороботворних бактерій та шкідливих домішок. До речі, лише 40 відсотків щоденної норми рідини організм отримує разом з їжею. Решту маємо отримати у вигляді негазованої мінеральної води. Це приблизно – 1.5-2 літри на добу.

Термальні води

Ще один спосіб оздоровитися за допомогою карпатської води – купання у термальних СПА-басейнах, які розташовані на території Romantik SPA Hotel. Басейни наповнені соленою карбонатною термальною водою, яка добувається з місцевих джерел. За 30 хвилин ця унікальна вода здатна наситити шкіру людини корисними мінералами та активізувати усі метаболічні процеси.

До речі, про лікувальні властивості термальних вод знали не лише давні українці, а й давні римляни. Підтверджують користь термальної води й сучасні лабораторні дослідження. Тож не дивно, що лікарі часто призначають купання у термальній воді пацієнтам, які мають серцево-судинні захворювання, проблеми з нервовою системою та суглобами. Купання у цілющій воді допоможе відновитись після операцій та інсультів. Хоча для більшості – це просто найкращий спосіб порелаксувати та насолодитись красою Карпат.

Цілющий пар

Водяна пара також позитивно впливає на організм людини, розширюючи пори шкіри та очищаючи епідерміс від сальних накопичень. Кожен, хто хоч раз парився, добре знає – після парної виникає таке відчуття, наче ти щойно народився на світ. Річ у тім, що під час паріння пришвидшується обмін речовин, а збільшене потовиділення призводить до зниження навантаження на нирки. Саме тому людина відчуває себе оновленою та повною сил. Подібний ефект зберігається близько 5 годин після відвідування парної.

До речі, їх на території готелю декілька. Це Арома-парна, де для оздоровлення використовуються ароматичні масла. Тут можна зробити маски з пивних дріжджів. Та класична фінська сауна, яка оздоблена екологічно чистими сортами дерев – липою та вільхою. Парні та сауну можна рекомендувати тим, хто хоче відпочити та зміцнити свій імунітет.

Лід підбадьорить

Температура води також має значення. Відомо, що контрастний душ допомагає знизити запалення м’язів, чудово знімає напругу та біль, швидко покращує настрій. Професійні спортсмени добре знають: найкращий спосіб зняти втому після тренування – прийняти контрастний душ. Якщо ж приймати контрастний душ щодня, роблячи температурні перепади води від 40-45 до 15-20 градусів – можна загартувати свій організм і під час зимового сезону не боятися застуд. Втім варто пам’ятати, що людям з серцево-судинними захворюваннями та хворобами нирок приймати контрастний душ заборонено.

Для охочих загартувати свій організм за допомогою низьких температур, у Romantik SPA Hotel є холодна купіль та льодова кімната. Холодна купіль – це басейн з холодною водою, яка добре бадьорить. Льодова кімната – релакс-зона з льодом. Перебування у цій кімнаті допомагає зняти напругу та зарядитись позитивом.

Бронювання :

Телефонуйте, телефон клікабельний

☎️ +38 098 7 333 555