fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Благодійний концерт до Дня медичного працівника у Romantik SPA Hotel

27 липня о 21:00 у концерт-холі Romantik SPA Hotel відбудеться благодійний концерт до дня медичного працівника. Цьогоріч у цю дату, святкування відбудеться вперше. Ніколи більше ми не будемо відзначати цю подію разом із росіянами. Сьогодні медики рятують тисячі життів наших захисників, мирне населення, дітей. Вони виконують надзвичайно важливу роль для українського народу, який безжально знищує російська влада.

Міністерство охорони здоров’я прокоментували указ президента та зазначили: “Відтепер медики не будуть об’єднані цією датою із російськими вбивцями, які за час повномасштабної війни забрали життя майже 40 медиків просто на робочому місці. 27 липня – це  новий день, коли українці віддаватимуть шану героїчним медикам, хоробрим і незламним, які щодня під сиренами та вибухами рятують інших. Цілодобово вони лікують тих, хто цього потребує, вихоплюють із лап смерті поранених, приймають у цей світ нових українців”.

Романтік СПА Готель, активно допомагає військовим госпіталям, захисникам завжди разом з автівками передаємо військову допомогу, адже знаємо, як це важливо та потрібно.

Тож у нову дату, 27 липня, о 21:00 запрошуємо Вас на чарівний, благодійний вечір української музики у виконанні Ніни Матвієнко, Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна. Проведемо благодійний аукціон, лотами якими стануть старовинна, відреставрована ікона з приватної колекції Івана Гаврон та гільза, яка була привезена зі Сходу командаю Юрія Тири та розмальована українським художником Валерієм Твердохлібом. Дані лоти щодня набувають великою цінності, які ніколи не дадуть забути про українську історію.

Вартість квитка на благодійний концерт для дорослого – 350 гривень, для дитини до 14 років – 150 гривень. Усі виручені кошти передаємо для Збройних Сил України. Квитки на благодійний захід можна придбати на рецепції у готелі Romantik SPA.

 

🔔 Щоб дізнатись більше інформації:

Телефонуйте, телефон клікабельний

☎️ +38 098 7 333 555