fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Екотуризм в Карпатах

zelenyj-turizm_3Останнім часом все частіше можна почути про екотуризм. Але, що це за відпочинок і як він виглядає насправді? Розглянемо екотуризм на прикладі України. Під час такого відпочинку туристи, в основному, селяться поблизу гір і лісів. При цьому для багатьох важливо, щоб неподалік розташовувалися колиби (ресторани національної кухні). Знайти такі садиби можна в Закарпатській області, а також в Івано-Франківській і Львівській. Туристи виділяють кілька ідеальних місць для зеленого туризму – Славське, Драгобрат і, звичайно, Яремче.

e-koturizmУкраїна об’єднала в собі багато чинників для розвитку зеленого туризму: вдале географічне положення, ландшафтно-кліматичні умови і природні багатства. Особливо щедро природа обдарувала західні регіони, саме тому на сьогоднішній день екотуризм широко розвинений саме в Карпатах. Чисте гірське повітря, приголомшливі види, цілющі мінеральні джерела, унікальні умови для активного і екстремального відпочинку влітку і взимку – все це тут, в Карпатах.

ppp

Взимку тут можна покататися на лижах, санках або снігоходах, а влітку вирушити в похід, покататися на конях або квадроциклах.

Невеликі карпатські села, розташовані далеко від шуму і суєти мегаполісу, автентична культура, чудова карпатська кухня, гостинність місцевих жителів – все це ідеальні умови для розвитку екотуризму. Крім дивовижної природи, Карпатам є, чим вас здивувати – печери, водоспади, садиби і старовинні замки.

ecoturizn_4

Кліматолікування і аеротерапія, в поєднанні з помірними фізичними навантаженнями поліпшать самопочуття і сприятимуть зміцненню організму. У Карпатах ви зможете пройти курс лікування мінеральними водами, а цілющі карпатські чаї на місцевих травах додадуть вам заряд бадьорості на рік вперед.

Влітку в Карпатах не менш цікаво! Вам обов’язково припаде до душі прогулянка по захоплюючим маршрутами, купання у водоспадах і гірських озерах, також підкорення найвищої точки України – Говерли.

Відпочинок в Карпатах в «РОМАНТИК СПА ГОТЕЛЬ» в Яремче (Буковель 35 км) Рецепція – ☎ +38 (0987) 333-555