fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Карпати – легені України. Фітонциди.

Гори чи море? Це питання виникає в кожного, хто планує відпустку. Ми однозначно обираємо перший варіант, адже це не тільки можливість відволіктися від буденності, а ще й оздоровитися.

В останні роки «зелений» туризм набув неабиякої популярності і став відмінною альтернативою пляжному відпочинку. По-перше, зручне місцерозташування та можливість без проблем самостійно доїхати. По-друге, не потрібно чекати сезону, щоб приїхати в Карпати, адже релаксувати тут можна 24/7. Влітку та весною – туристичні походи, екскурсії пам’ятками архітектури, сплави річками, велопрогулянки. Восени – походи за грибами та ягодами, канатні прогулянки мальовничими Карпатами. Взимку – лижі, сани, прогулянки засніженими горами, купання в термальних басейнах – це ще далеко не весь перелік Ваших активностей. По-третє, це шанс побути з собою на одинці, насолодитися тишиною, усамітнитися, помедитувати в містичних Карпатах, набратися сил та енергії на нові звершення.

Що таке фітонциди?

А найголовніше, це цілющі властивості гірського повітря. Ви відпочиваєте, і навіть не здогадуєтеся як оздоровлюється Ваш організм. На території Карпат близько 40% мішаних лісів, і переважно це смереково-букові, а саме: тиси, модрини, ялівці, смерічки та ялини. Ці хвойні дерева є чемпіонами з виділення фітонцидів. Що таке фітонциди? В перекладі з грецької – phytоn — рослина і латинської caedo — вбиваю, тобто це біологічно активні мікроелементи, що утворюються рослинами, які здатні вбивати бактерії, що знаходяться в повітрі. Під час цього процесу відбувається іонізація. Це процес, який необхідний усім, хто має проблеми з серцево-судинною системою, літнім людям та дітям.
В нашому регіоні зосереджено найбільша кількість смерекових лісів, які є найкращим природнім іонізатором. Повітря тут значно чистіше, ніж у інших курортних зонах, а також значною перевагою є те, що дерева виділяють фітонциди круглий рік, тому відпочинок і оздоровлення у нас цілодобове.

Наш Romantik Spa Hotel знаходиться в оточенні Національного парку, на території якого заборонена вирубка лісів, тому ви можете постійно насолоджуватися красою з балкону Вашого номера та дихати, насиченим озоном повітрям на повні груди.

І пам’ятайте, кращим за відпочинок в горах може бути тільки відпочинок в Romantik Spa Hotel.