fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Гала-вечеря у Romantik Spa Hotel

Уже зовсім скоро у готелі Romantik Spa Hotel, який розташований у мальовничому карпатському містечку Яремче з’явиться новинка – гала-вечеря. Ми будемо першими у Карпатах, які запропонують Вам посмакувати справжні страви та поринути у культуру певної країни.

Що таке гала-вечеря?

Урочистий, вишуканий, особливий – усе це про гала-вечерю, оскільки вона націлена саме на такий формат. Гала-вечеря або Мішеліновський вечір передбачають завершальний етап дня, заходу, конференцій чи свята. Вечеря поєднує у собі найкраще, найдорожче та проводиться за спеціально підібраним стилем. У Romantik Spa Hotel стилі будуть змінюватися за культурами певних країн, які будуть готуватися професіоналами та спеціалістами на тій чи іншій кухні.

Обов’язкові елементи гала-вечері у Romantik Spa Hotel

Щоб гала-вечір пройшов чудово та за усіма обов’язковими стандартами ми прописали для Вас деякі правила.

Елементами гала-вечері є чіткий дрес-код. Потрібно розуміти, що одяг на такий вечір повинен бути у офіційно-діловому стилі. Побажанню Ви можете обрати для себе певні кольори, які будуть перегукуватись з країною вечора. Ви повинні пам’ятати, що гала-вечеря – це далеко не типовий усім звичний банкет, до якого ми усі звикли.

Відвідуючи Мішеліновський вечір, Ви зможете скуштувати складне меню з неймовірною подачею. Усі страви будуть приносити Вам офіціанти, але за Вашим бажанням Ви можете обрати для себе таку ж їжу зі шведського столу, та тоді уже без особливої подачі наших кухарів. Також у меню будуть представлені страви від шеф-кухаря, які Ви можете замовити, скуштувати та поділися своїми враженнями з кухарем, який спеціально для Вас приніс страву. Страви на грилі готуються на спеціальному гриль-майданчику, де Ви зможете спостерігати за процесом приготування.

Загалом вечеря буде містити у собі 5 національних страв певної країни з індивідуальною подачею кожному гостю. Гала-вечеря буде охоплювати й дегустацію вишуканих напоїв, які запропонує та підбере для Вас сомельє. Впродовж усієї вечері Ви будете насолоджуватися автентичною живою музикою, яка гармонійно доповнить вечір.

Гала-вечір – це високий рівень проведення банкету, де поєднується стриманий та вишуканий характер. Мішеліновсткий вечір повинен обійтися без запальних танців, галасливих веселощів та розкутої поведінки. У Romantik Spa Hotel Ви зможете скуштувати справжню кухню іноземної країни та поглинутися у культуру країни.

Гості нашого готелю зможуть відвідати Мішеліновський вечір безплатно, а для охочих, які не проживають у Romantik Spa Hotel вартість – 1400 грн\для одного гостя.

Для бронювання столика  на галу-вечерю телефонуйте за номером 068 8 333 555