fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Головна мистецька подія грудня у Карпатах – “Гори України”

Субота , 28 грудня – найкращі художники з різних міст україни та Білорусії зберуться у м. Яремче на виставку-продаж полотен, намальованих цього літа у карпатських горах.

Захід відбудеться у найкращому готелі міста – “Романтік”.

Початок о 19:00

  • Вступне слово організаторів заходу. Ознайомлення з ідеєю виставки та запрошення гостей гарно провести вечір.

Ідея виставки

Створити середовище, в якому б молоді художники творили, надихаючись гірською енергетикою Карпат. З іншого боку, через їхні картини, звернути увагу відпочиваючих на важливість гармонії людини з природою, на рекреаційну силу гірської природи України.

  • Пів сотні картин олійного живопису. Вечір-презентація з виступом канадського джазмена українського походження Алекса Максиміва. Вечір класичної музики (за підтримки Karpaty Art) по ходу виставки.
  • Показ мод львівського дизайнера Уляни Барабаш та колекція Ivaschenko Design.
  • Знайомство з картинами, спілкування з художниками, які будуть на виставці, моделями, організаторами.

До Вашої уваги будуть картини таких художників як: Сергій Савченко, Володимир Богуславський, Лідія Богуславська, Ігор Филипів, Микола Сівак, Ірина Данилів-Флінта, Микола Шевчук, Андрій Гуменюк, Микола Ткачик, Віталій Писарюк, Уляна Нищук-Борисяк, Віталій Гвоздинський, Алевтина Кляповська, Андрій Іваник, Дем’ян Перетятко, Татяна Гуринович, Ярина Турчиняк, Оксана Богуславська.

  • Вільна атмосфера, дегустаційні вина, фуршет

“Гори України” – це спроба відродити пам’ять про Яремче як мистецький осередок, де до та після Другої Світової збиралася інтелектуальна та творча еліта Західної України.

Це тут, у передмісті Яремче, збудувала свою віллу письменниця Ірина Вільде, а місцеві краєвиди надихали одного з найвідоміших львівських фотомитців, Юліана Дороша.

“Гори України” – це намагання об’єднати мистецтво та природу в одне ціле