fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

День міста Яремче 2019. Перший відкритий гуцульский карнавал

День міста Яремче 2019

 

27-28 липня 2019 року в рамках Дня міста Яремче буде проводитись ярмарка еко-продукції. В програмі заходу майстер класи від учасників ярмарки, гуцульські спортивні забави, фестиваль грибної юшки та перший відкритий Гуцульський карнавал.

яремче карнавал

Цього року на День міста Яремче очікують близько 50 тисяч людей. У перший день святкових заходів, 27 липня, планують провести ще й Гуцульський карнавал.
Карнавальна хода триватиме близько 2 години. 

 

Гастрономічний фестиваль грибної юшки.

 

Гастрономічний фестиваль грибної юшки відбудеться в середмісті Яремче 27 липня. Окремою частиною програми стане приготування велетенського казану цієї ароматної страви. Упродовж дня її варитимуть з білих лісових карпатських грибів за традиційним гуцульськими рецептом. Скуштувати місцевий смаколик зможуть всі охочі безкоштовно. Також  планується гощення  «стравою від мера».

 

Перший відкритий Гуцульський карнавал гуцульський карнавал

Цього року організатори заходу влаштують Перший відкритий Гуцульський карнавал, у якому візьмуть участь понад 30 карнавальних платформ. Кожна з платформ буде представлена місцевими аграріями, фермерами, виробниками еко-продукції, народними майстрами та ремісниками, дизайнерами одягу та аксесуарів, туристичними агенціями, місцевими готелями, ресторанами та музейними комплексами.

Фантазію та розмір платформи організатори не обмежують. Єдина умова – платформа має містити елементи гуцульської культури, побуту, традицій та ремесла. Учасники Гуцульського карнавалу створюють та презентують платформи, креативно оформлені та підсвітлені.

Переможця найкращої платформи визначать за допомогою онлайн голосування. За перше місце передбачена грошова винагорода. Нагородження найкреативнішого переможця відбудеться того ж дня, на сцені, з врученням грошового призу. Реєстрація учасників до 12.00, 26 липня 2019 року. За попередньою участю потрібно звертатись за телефоном 034-34-22035.

Організатори заходу ( Відділ туризму та зовнішніх зв’язків Яремчанського міськвиконкому ) обіцяють яскраве дійство, що продемонструє гостинність та колорит звичаїв, обрядів, культури та кухні мешканців Гуцульщини.

Запрошують творчі колективи, туристичні агенції, готельєрів та власників садиб, фермерів та їх маржину (коні, кози, вівці і т.д.), аграріїв, виробників еко-продукції та інші організації гуцульського краю взяти участь у конкурсній карнавальній ході. Журналістам, пропонують приєднатися до прес-туру Карпатами, присвяченого святкуванню Дня міста Яремче (27 та 28 липня).

Також у програмі святкування Дня міста Яремче концертні програми за участі відомих артистів української естради та мистецьких колективів Івано-Франківської області. Гостями фестивалю будуть делегації та колективи з  закордону, постійні гості з єврейської общини зі всіх куточків світу.

 

Ярмарок місцевих товарів та продуктів у Яремче

Ярмарок і сумська

27 та 28 липня в Яремче пройде ярмарок місцевих товарів та продуктів. Для учасників та гостей свята заплановані чисельні майстер-класи, дегустації традиційних гуцульських страв, відвідини садиб та культурних центрів. Будуть представлені різноманітні види народного мистецтва – розпис на склі, різьбярство, лозоплетіння, вишивка, ткацтво, кузня, гончарство та художній розпис кераміки.

Згадуємо, як минулого року на День міста Яремче відбувався XXV міжнародний гуцульський фестиваль

 

Програма святкування дня міста Яремче

 

Переможця Першого відкритого гуцульського карнавалу ВИЗНАЧАТИМУТЬ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ОНЛАЙН-ГОЛОСУВАННЯ, ЯКЕ ТРИВАТИМЕ 27 ЛИПНЯ З 18.00 ДО 21.00 ГОДИНИ У ГРУПІ FACEBOOK «НАШЕ ЯРЕМЧЕ»
Нагадуємо про те, що з 16.00 до 18.00 години святкова карнавальна колона платформ рухатиметься від мікрорайону Ямна до центральної частини міста.
З 18.00 до 19.00 години глядачі матимуть унікальну можливість оглянути платформи та сфотографуватись з учасниками карнавалу.
В 21.15 відбудеться оголошення результатів голосування та нагородження переможця Першого відкритого гуцульського карнавалу.
СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ!

 

Гостинно приймає люксовий СПА готель Романтік.

 

Тематична бричка з Панським пивом спільно з  Romantik SPA Hotel також прийматимуть участь в карнавалі. Будьте частинкою грандіозному шоу! Хочете проїхатись на бричці на урочистий ході з фірмовим пивом «Панське»?  Бронюйте на 3 доби номер в Romantik SPA Hotel!

У святкові дні, Романтік частуватиме бараном на вертелі, фірмовим тортом власного виробництва, а ввечері запальні танці та шоу програма.

 

Забронювати номер можна завчасно по телефону: +38 (0987) 333-555

 

Кількість номерів обмежена