fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Час морозива – Romantik ice cream!

У сімейному готелі найкомфортніше мають почувати себе діти. Коли задоволена дитина, в гарному настрої, сита – це щастя для батьків!

Розваги можуть бути і активними і пасивними. У Романтік Спа Готель свідомо продумали ці варіанти. Тут і дитяча кімната з нянею, де можна поратись іграшками, чи подивитись на екрані мультик. Кольорова, екологічно-чиста дитяча стінка з різними переходами, гіркою та хатинкою  подарує приємні моменти Вашому малюку. Для найбільш талановитих є можливість проявити свою творчісь: розмальовки, пазли, книжки – допоможуть у цьому.

Найбільше вражень та емоцій діти отримують у СПА зоні. І тут подбали про найменших гостей. Є дитячий басейн з гіркою-слоником, температура води у цьому басейні 34°С, а глибина лише 60 см, що робить перебування у ньому дуже приємним та легким для батьків.

Коли гарна погода у Карпатах – знаходитись в номері довго просто неможливо. Надворі малеча матиме заняття: на дитячій площадці є гірка, гойдалка, хатинка та пісок, у якому діти найбільше полюбляють бавитись.

 

Вже цього літа проводити час на свіжому повітрі діти забажають ще більше!

Кожного дня у певний визначений час, на найменших гостей Романтік Спа Готель чекає Romantik Ice Cream ( ice cream break) просто фантастичне частування морозивом, і що саме приємне  – безкоштовно!

Літній сезон розпочато!

Чекаємо саме Вас!