fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Інфрачервона сауна (кабіна) для схудненняІнфрачервона сауна

За один сеанс в ІЧ сауні (кабіні) згорає до 2400 калорій, що є 10 км пробіжці. 

Ось чому таку інфрачервону сауну (кабіну) обирають для себе люди, які не задоволені своєю вагою, хотять її знизити без зайвих зусиль, перебуваючи в комфортних умовах для свого організму.

Виготовлені з натурального дерева інфрачервоні сауни (кабіни) здатні вбивати або пригнічувати ріст і розвиток хвороботворних бактерій, грибків. В ній не відбувається нагрівання повітря, але є висока проникаюча здатність (до 4 см). Інфрачервону сауну (кабіну) для схуднення можуть використовувати люди різного віку.

SAMSUNG CSC

Інфрачервона сауна (кабіна) для схуднення – природний спосіб усунення зайвої ваги, ожиріння, зниження холестерину, омолодження організму та пролонгація старіння, омолодження шкіри, розгладження зморшок.

Всього 38-45 градусів, а  тіло людини при цьому рівномірно і глибоко прогрівається зсередини і людина починає інтенсивно потіти. Пори шкіри відкриваються і, таким чином, в інфрачервоній сауні (кабіні) відбувається виведення шлаків і очищення всього організму. І головне – без великого навантаження на серце, що є дуже важливо. Така комфортна температура дозволяє набагато легше худнути, ніж у саунах з вологим паром.

Саме тому, інфрачервона сауна (кабіна) використовується у косметології. Безліч косметологічних процедур рекомендують проводити саме з попереднім розігрівом у ІЧ кабіні. Через інтенсивне потовиділення, виводиться зайва рідина з організму, глибоке очищення шкіри, звільнення її від бруду та відмерлих клітин за рахунок чого можливо втратити зайву вагу.

Для посилення ефекту схуднення бажано проводити сеанс через 2 години після їди, попередньо прийнявши контрастний душ, не закупорюючи пори тіла та обличчя косметичними засобами.

Для тих, хто поєднує перебування в інфрачервоній сауні (кабіні) для схуднення з фізичними тренуваннями, косметологічними процедурами, здоровим харчуванням – просто колосальний ефект!

Завдяки інфрачервоній сауні (кабіні) для схуднення в спа салоні Romantik прекрасна нагода не тільки оздоровитись та покращити свій зовнішній вигляд, але й отримати колосальний заряд позитивної енергії та чудове самопочуття!

Відпочинок в Карпатах в «РОМАНТІК СПА ГОТЕЛЬ» в Яремче (Буковель 35 км) ☎ +38 (0987) 333-555