fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Йорданські зустрічі у Romantik SPA Hotel. Неповторний вечір мистецтва та благодійності

7 січня о 19:00 Romantik SPA Hotel запрошує вас на благодійну подію, яка об’єднає в собі розкіш та мистецтво – Йорданські зустрічі. Це не просто вечеря, це подія, яка залишить незабутні враження та призначена для тих, хто цінує витонченість у кожній деталі.

Вечір розпочнеться вишуканою благодійною вечерею, де гості матимуть змогу насолодитися найкращими кулінарними шедеврами від талановитого шеф-кухаря Romantik SPA Hotel. Кожна страва – це справжнє творіння, яке розкриває унікальні смакові відчуття та підкреслює високий стандарт гастрономічного мистецтва.

Насичуючись смаковими враженнями, гості отримають можливість насолодитися неймовірним музичним виступом улюблених українських артистів. Відмінний голос Віктора Павліка, тепле виконання Ольги Сумської та унікальний виступ Віталія Борисюка зроблять цей вечір неповторним.

Завершальним акордом події стане благодійний аукціон, який проведе відомий ведучий Вʼячеслав Соломко. Під час аукціону “Врятуймо скарби разом” гості матимуть можливість придбати цінні скарби української історії.

Йорданські зустрічі у Romantik SPA Hotel не лише пропонують незабутні враження та насолоду вишуканою кухнею, але і мають велику соціальну вагомість. Кожен внесок гостей стає кроком до покращення умов для наших захисників. Виручені кошти підуть на підтримку Збройних Сил України.

Приєднуйтесь до цього неповторного заходу, де культура, мистецтво та великодушність об’єднуються в йорданському танці благодійності. Romantik SPA Hotel чекає на вас, щоб разом створити світле майбутнє та висловити подяку тим, хто віддає своє життя захисту нашої Батьківщини.

Телефон Рецепції  +38 (0987) 333-555