fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Карпатська мінеральна водаМІНЕРАЛЬНІ КАРПАТСЬКІ ВОДИ ЗАВЖДИ В АСОРТИМЕНТІ


ROMANTIK SPA HOTEL РОМАНТІК СПА ГОТЕЛЬ РОМАНТИК СПА ОТЕЛЬ ЯРЕМЧЕ КАРПАТИ КАРПАТЫ БУКОВЕЛЬ

Природне джерело Яремчанського природоохороного Науково-дослідного віділення

    Вода джерела за іоно-хімічним складом відноситься до сульфат-гідрокарбонатної кальцієвомагнієвого типу. За ступенем мінералізації вода відноситься до слабо мінералізованих і містить біля 2 г солей у л води, має лужну реакцію (pH-10). За кількістю розчинених мінеральних речовин та вмістом біологічних компонентів вона відноситься до лікувально-столової. Наявність гідрокарбонатних іонів сприяє кращому засвоєнню макро- і мікроелементів. Потрапляючи в шлунок, гідрокарбонати стимулюють секреторну діяльність шлунку. Окрім того, маючи лужний ефект, вона є помічною при хронічному гастриті з підвищеною кислотністю, виразковій хворобі шлунку і дванадцятипалої кишки. Вона очищає шлунок і сечові шляхи, знімає запалення при хворобах печінки і жовчовивідних шляхів. Наявність сульфатного іону має здатність стимулювати моторику кишківника і жовчного міхура.

ROMANTIK SPA HOTEL РОМАНТІК СПА ГОТЕЛЬ РОМАНТИК СПА ОТЕЛЬ ЯРЕМЧЕ КАРПАТИ КАРПАТЫ БУКОВЕЛЬ

Карпатський національний природній парк Яремчанське ПОНДВ Джерело

    Вода джерела за іонно-солевим складом відноситься до сульфатно-гідрокарбонатної (відповідно 480 мг/дм3 і 106 мг/ дм3). Вміст кальцію та магнію складає 6 мг/дм3 і 3,7 мг/дм3. За реакцією середовища вода є слабо кислою (pH-5,42), низько мінералізованою (біля 0,6 мг/дм3). Відноситься до групи столових вод. Вода містить у невеликій кількості фториди (0,22 мг/дм3) та «сліди» бромідів, має необхідний комплекс мікроелементів (залізо, мідь, цинк, марганець, хром та інші), в тому числі невисоку концентрацію срібла (0,001 мг/дм3), яке має дезінфікуючий ефект. Відзначається хорошими органолептичними властивостями та бактеріальним складом. А показники загальної жорсткості та лужності вода відповідають показникам фізіологічної повноцінності мінерального складу питної води, тому рекомендується для повсякденного вживання, і може бути корисною при захворюваннях органів травлення.

Сірководнева мінеральна вода

    Її можна використовувати при лікуванні гастритів, виразкової хвороби шлунку, дванадцятипалої кишки, хронічних колітів. В малих дозах дану воду застосовують для профілактичного лікування шлунково-кишкового тракту, що дає помітні позитивні зміни в організмі.