fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Користь термальних, солено-магнієвих басейнів у Romantik SPA Hotel

Відпочинок з басейнами завжди асоціюється з релаксацією та повним відновленням. Романтік СПА Готель славиться термальними басейнами, які протягом усього року тримають температуру +32 градуси за Цельсієм та насичують організм великою кількістю мінералів. Купання у таких басейнах магічним чином перетворює процедуру на корисний та дієвий фітотерапевтичний сеанс.

Магнієві басейни – це процедура, яка набула популярності як спосіб поліпшення здоров’я та добробуту, тому що магній відомий своїми корисними властивостями для організму. Користь магнієвих басейнів:

1. Зменшення стресу та тривоги: магній має здатність заспокоювати нервову систему, тому басейни з мінералом магнію допомагають зменшити стрес і тривогу, підвищити настрій і полегшити сон.

2. Зменшення болю: магній має протизапальні властивості та може зменшувати біль в м’язах та суглобах. Таким чином, магнієві басейни можуть бути корисні при лікуванні хронічного болю.

3. Поліпшення шкіри: магній допомагає відновити шкіру та підтримувати її здоров’я, зокрема, зменшуючи запалення та покращуючи кровообіг. Тому магнієві басейни корисні при лікуванні деяких шкірних захворювань.

4. Покращення роботи серцево-судинної системи: магній може допомогти підтримувати здоров’я серця та судин, зокрема, регулюючи кров’яний тиск. Таким чином, магнієві басейни можуть бути корисні при профілактиці та лікуванні серцево-судинних захворювань.

5. Покращення загального здоров’я: магній має різноманітні корисні властивості для організму, тому регулярне використання магнієвих басейнів піде тільки на користь.

Мінерал магнію – це незмінний мікроелемент для здоров’я та хорошого самопочуття. Ми отримуємо магній із їжі, мінеральної води, про те велика кількість магнію втрачається, адже задіються у всіх процесах роботи систем організму. Витрачаємо магній під час травлення їжі, регулярного стресу й тривожного сну. Так де ж узяти велику кількість мінералу магнію без його втрат?

Термальні басейни мають потужний цілющий вплив на організм людини, їх використовують з метою оздоровлення та профілактики. Басейни з мінералізацію, мають унікальні цілющі властивості. Основним та найбільшим мінералом виступає магній, що має здатність до відновлення водного балансу, підвищення еластичності шкіри та покращення багатьох процесів в організмі. Дефіцит магнію у тілі людини може призвести до проблем з серцево-судинною системою, хронічного головного болю та втоми. Відвідування СПА-зони з насиченим магнієм у воді – це один з найефективніших способів засвоєння корисного та необхідного мінералу. Всього півгодинне купання у басейнах з солено-магнієвою водою корисні мікроелементи безперешкодно проникають в організм через клітини епідермісу і слизових поверхонь.

Магнієві басейни – це басейни, які містять воду, насичену магнієм. Вода з таких басейнів має м’який, оксамитовий відтінок та приємний запах. Крім того, магнієва вода має цілющі властивості, які можуть покращити наше здоров’я та допомогти в релаксації.

Мінерал магнію найкраще бореться зі стресом та сприяє його зменшенню, успішно бореться з безсонням, покращує імунітет та зменшує больові відчуття у м’язах і омолоджує організм. Після насиченого купання у термальних басейнах з солено-магнієвою водою рекомендується відпочити, а ще краще поспати. Релаксаційна кімната, що знаходиться поруч із СПА-зоною дозволить Вам поринути у цілковитий спокій та гармонію з тихою музикою й смачним, справжнім Карпатським чаєм. Дана кімната облаштована хвойним деревом модриною. Модрина – має цілющі та лікувальні властивості. До її складу входить велика кількість ефірних олій й аскорбінової кислоти, що дозволяє краще та швидше розслабитись та поринути у спокійні сни.

У Романтік СПА готелі солено-магнієві басейни можуть бути поєднані з іншими процедурами для максимального розслаблення та задоволення. Наприклад, після купання у термальних можна замовити масаж або іншу СПА-процедуру, що допоможе ще більше розслабитися та насолодитися моментом. Солено-магнієві, термальні басейни можуть бути відмінним вибором для тих, хто шукає не тільки романтичний, а й оздоровчий відпочинок.

Телефон Рецепції +38 (0987) 333-555