fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Медове обгортання

    Медове обгортання – “найсолодша” ефективна косметична процедура.  Така салонна процедура чудово впливає на імунітет і обмін речовин, сприяє швидкому схудненню. Так як медове обгортання стимулює обмінні процеси та крогообіг, усуває набряклості, виводить зайву рідину, воно вважається одним із найефективніших методів боротьби з целюлітом.

shutterstock_172086308_600x385

А все це завдяки такому диву природи як “мед”. Недаремно бджілки так трудяться для здоров’я та краси людей, постачаючи цілий комплекс вітамінів груп А, В, С, Е, Н, К. Завдяки такому складу, мед повністю всмоктується у шкіру, проникаючи у найглибші прошарки шкірного покриву, покращуючи таким чином в підшкірно-жировій клітковині кровообіг, що суттєво впливає на зменшення жирових відкладень, відновлює контури тіла, пошкоджені ділянки шкіри.

Медове обгортання надає пружність та красивий колір шкіри, знімаючи подразнення, має протизапальну дію.

Окрім того, мінерали, амінокислоти, ферменти знімають втому, сприяють підвищують імунітет, захисні сили організму.

Для медового обгортання можна використовувати натуральний мед, який глибоко очищує клітини шкіри, виводячи шлаки і токсини з організму, а також поєднувати його з молоком, зі свіжозмеленою кавою і перцем, з ефірними маслами, з гірчицею.

Солодке позбавлення естетичних проблем перед сном!