fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Мінералізовані басейни у Романтік СПА Готелі

Басейни з солено-магнієвою водою у Романтік СПА Готелі

Просинаючись кожного дня, виконуючи заплановані справи ми вкрай рідко задумуємось над мінералами в організмі. Постійна втома, головний біль, стрес – тільки ці чинники заставляють замислитись над вкрай важливими питаннями:

  • Чи отримаємо ми достатню кількість необхідних мінералів протягом дня?
  • Чи немає дефіциту магнію в організмі?
  • Можливо саме нестача магнію є причиною різноманітних хворіб?

Термальна вода у басейнах готелю “Романтік” збагачена різноманітними мінералами, які проникають у шкіру, приносять користь та оздоровлення.

Роль магнію в організмі

Магній – один із важливих макроелементів у нашому організмі. Він стоїть в одному ряду із кальцієм, натрієм та калієм. Магній – це мінерал, який бере участь у багатьох життєво необхідних процесах, таких як синтез білків, жирів, вуглеводів та потрібний для кожної клітини організму. Магній необхідний для організму, щоб нервова, сердечно-сосудна, гормональна, імунна, м’язова системи працювали правильно.

Більшість людей навіть і не здогадуються про дефіцит магнію в організмі, адже найбільше де зберігається магній це кістки та м’язи, а не кров, як вважає більшість та й мінерал магнію, швидко розходиться в організмі, якщо присутній стрес, емоційні, розумові, фізичні навантаження, надлишок у харчуванні жирів, фарбників, вживання алкоголю тощо. Часті головні болі, мігрені, нудота, втрата апетиту, ламкість нігтів, випадіння волосся, біль у суглобах, роздратування, апатія, безсоння, поганий настрій чи тривожні сни – це все може свідчити про дефіцит магнію в організмі.

Солі магнію у басейнах Романтік СПА Готелю

Так де ж найкраще брати мінерали магнію? Одним із найефективніших способів отримання магнію для організму є ванни з солі або ж термальні басейни. Мінерал магнію найкраще потрапляє через шкіру. Купання у соляних басейнах знімають біль у м’язах, зв’язках і в суглобах. Лікарі часто рекомендують відвідувати саме термальні басейни після переломів, розтягу сухожиль та частих болів в суглобах.

Романтік СПА Готель саме націлений на оздоровлення гостей. У басейнах з комфортною температурою +32 градуси за Цельсієм зберігається велика кількість необхідних мінералів таких як, кальцій, бікарбонат, сполуки заліза, солі, натрію, магнію, сполуки сірки та метали, а також мікроелементи селену. Всього півгодинне купання у басейнах надасть вашому організмі ланцюгову передачу магнію та інших корисних мінералів до кожної клітини. Після купання необхідно розслабитись та відпочити, це ви можете зробити у релаксаційній кімнаті. Саме там, зберігається комфортна, тепла температура повітря, грає релаксуюча музика, є можливість випити справжнього карпатського, трав’яного чаю, що допомагає організму позбутися стресу.

Купання у термальних басейнах наповнених мінералами та солено-магнієвою водою якісно впливає на Ваш організм протягом усього відпочинку, збалансовує мікрообмін, зменшує запалення та біль у м’язах. Романтік СПА Готель –  це місце, де оздоровлюється усе тіло.

Телефон Рецепції  +38 (0987) 333-555