fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Премія “Диво-Дитина”

“Романтік Спа Готель” за щасливе, радісне майбутнє наших дітей!

obrazek--3

Премія “Диво-Дитина” – головна подія для всіх дітей України!

foto_small_328_1

Дитинство є та велика пора життя,

коли закладається основа

всьому майбутньому моральної людини.

(Микола Шелгунов)

Діти – це майбутнє будь-якої нації, будь-якої держави, адже саме з них починається усе на світі. Ні для кого не таємниця, ща найбільше неймовірно обдарованих дітей лише в Україні. Українські дітки вже неодноразово доводили, що талановиті діти – талановиті у всьому! На кожому кроці ми бачимо спалахи дитячих талантів.

За підтримки “Романтік Спа Готель” відбулася VI Щорічна Всеукраїнська премія “Диво-Дитина-2014”. Церемонія нагородження пройшла у Київському національному академічному театрі оперети.

Через велику кількістьдзвінкуів, що надходили через події, що зараз відбуваються, організатори Всеукраїнської Премії “Диво-Дитина”-2014 зробили все можливе, щоб вручення Премії відбулося!

З поміж численних заявок на участь у конкурсі, обрати кращих довірили авторитетному журі, до складу якого увійшли: актриса та телеведуча Ольга Сумська (голова журі); тенор Володимир Гришко; Міс-Україна Всесвіт – 2013 Ольга Стороженко; президент премії Віктор Новіков, продюсер Юрій Нікітін, Анджеліка Рудницька та інші.

Обрано 15 фіналістів (по три у кожній номінації), і на самій урочистій церемонії нагородження “Диво-Дитина”, виставивши оцінки кожному фіналісту, журі визначилося з переможцями.

“Романтік Спа Готель” привітав найталановитіших і найобдарованіших дітей в Україні. Як сказав власник готелю: “Такі молоді і вже такі Українці!”, і нагородив фіналістів Всеукраїнської Премії “Диво-Дитина”-2014 в такій відважній вражаючій номінації як “Найбільш героїчний”.

“Найгероїчнішими” стали:

  1. Богуцький Антон – 11 років, м. Бориспіль, Київська область. Врятував свого дідуся, що провалився під кригу під час зимової рибалки. Нагороджений грамотою за героїзм і мужність, проявлені під час порятунку людей;
  2. Поспілько Ліна Романівна – 12 років, с. Довгово, Херсонська область. Врятувала дитину, що тонула у річці. “Герой-рятувальник року”, грамота УДНС України у Херсонській області та ін.;
  3. Плахотнюк Наталія – 11 років, с. Городище, Вінницька область. Врятувала чоловіка, що тонув у річці. Нагороджена медалями “Герой країни”, “За врятоване життя” та ін.

Щоб заохотити дітей на подальші їхні подвиги, усі фіналісти номінації отримали ексклюзивний подарунок – путівки на сімейний відпочинок в найкращому спа-готелі популярного літньо-зимового курорту Яремче – “Романтік Спа Готель”.

Вручити нагороди юним талантам, виступити з концертними номерами і привітати їх прийшли – співачка Альоша, Наталя Бучинська, Тоня Матвієнко, Лілу; співаки Віталій Козловський, Сергій Гладир, Дмитро Коляденко і Ростислав Кушина; режисери-кліпмейкери Семен Горов та Олена Вінярська, телеведучі Даша Малахова і Жанна Бадоєва, дует “Дилайс”, дизайнер Олена Бурба та інші.

Ресторан “Маріо” смачно і вишукано нагодував гостей та учасників премії, а німецька торгова марка KITE, продукція якої відома своєю високою якістю, подарувала переможцям всіх номінацій модні рюкзаки і шкільну канцелярію.

Юні дарування віком від 3 до 13 років отримали грошові премії, а також численні призи. Всього цього року оргкомітет премії отримав близько 2000 заявок на участь з усіх регіонів України, а також із Сімферополя.

Премія “Диво-Дитина-2014”

Премію створено з метою пошуку, відбору та нагородження на підставі експертної оцінки за встановленими номінаціями найталановитіших та найобдарованіших дітей в Україні, віком від 4-х до 13 років, що мають унікальні, особливі розумові або фізичні здібності, незвичайні вміння, мають надзвичайну схильність до науки, спорту, чи музики, які мають досягнення або відкриття у науково-технічній сфері, переможці та призери обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, мають феноменальну інтуіцію та пам’ять, володіють даром передбачення, або чутливіст до енергетики, діти, які мають дивовижні та унікальні здібності в різних видах мистецтва і можуть здивувати по-справжньому.

Номінації Премії:

  1. Найрозумніший – діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники,  раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.
  2. Найспортивніший – діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.
  3. Найтворчий – діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)
  4. Найдивовижніший – діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти, які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам’ять, швидке перемноження/читання, сила, гнучкість, швидкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуіція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики, незвичайні знання та вміння у ранньому віці та.)
  5. Найгероїчніший – діти, що зробили героїчний вчинок (порятунок життя іншої людини, власного життя та інші надзвичайні ситуації).

Обдаровані діти – гордість і честь України, інтелектуальна еліта, її світовий авторитет!

Їхній талант, наче сонце, горить,

Їхній талант в небі зіркою сяє.

Їхній талант – це хвилююча мить,

Наче квітка горить і палає.

Діти – наша гордість і краса,

Що творить справжні чудеса.