fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Приватний сектор в Карпатах


Українські Карпати – унікальний регіон. Мальовничі ліси, найчистіші ріки й цілющі мінеральні джерела вже гідно оцінили багато туристів. У Карпатах можна відпочивати не тільки влітку: взимку тут туристів чекають гірськолижні курорти. Найбільш відомі гірськолижні курорти – Яремче і Буковель.

Яремче славиться своїм розташуванням, пам’ятками і кліматом. Тут особливо розвинений зелений туризм. Саме місто і його околиці заповнені мотелями і готелями, приватними пансіонатами, таборами відпочинку для дітей. Для багатьох туристів Карпати – це приватні садиби. Сюди приїжджають туристи з усього світу, щоб насолодитися величчю первозданної природи, познайомитися з культурою місцевого населення – гуцулів.

Готелі, санаторії, курорти, приватні будинки, бази відпочинку в Карпатах – все це пропонується гостям регіону. У гірських селищах збудовано й обладнано безліч баз відпочинку, комфортабельних котеджів. Але, незважаючи на великий вибір, в розпал сезону житло знайти непросто. Багато туристів вважають, що краще обрати відпочинок у  приватному секторі.Приватний сектор в Карпатах давно активно перетворюють на міні-пансіонати. На будь-якому курорті Карпат можна знайти житло у відповідності з вашими фінансовими можливостями. Туристів сюди приїжджає багато, тому кількість упорядкованих садиб і котеджів невпинно зростає. При бажанні, можна зняти досить комфортабельний приватний будинок в Карпатах.

Крім того, відпочиваючих забезпечують недорогим, але якісним харчуванням. Житло такого рівня в сезон коштує дорого, а от у міжсезоння ціни падають, і таке житло можуть собі дозволити люди з достатком середнього рівня.

Практично кожна база відпочинку Карпат мають супутникове телебачення, Інтернет. У багатьох приватних будинках обладнані двомісні номери з санвузлами.

Приватний сектор користується величезною популярністю у гостей Карпат. З цієї причини кількість відвідувачів цих місць щороку зростає, місця проживання бронюються за кілька місяців до приїзду. Відпочинок у Карпатах, приватний сектор приваблює гармонійним поєднанням мальовничих краєвидів, комфорту та національних традицій.

Ціна житла залежить від рівня його комфортабельності.

Окрім того мешканці можуть бути забезпечені триразовим харчуванням з продуктів власного господарства.

Якщо Ви обрали для себе Карпати та затишний приватний сектор, відправляйтесь у Яремча, де на Вас чекає безліч привабливих пропозицій.

Фешенебельний «Романтік Спа готель» знаходиться в центрі Карпатського туризму, в оточенні багатьох затишних приватних садиб, комфортабельних приватних будинків та баз відпочинку, проживання в яких дає прекрасну нагоду відвідати спа-зону «Романтік Спа готель» та здорово, активно провести час.


>Пошуки, пов’язані із запитом приватний сектор яремче, готель яремче, готелі та мотелі яремче, незабаром яремче, яремче приватний сектор з басейном, яремче приватний сектор недорого, яремче приватний сектор біля річки, відпочинок в яремче приватний сектор, відпочинок в яремче приватний сектор ціни готелі та мотелі яремче приватний сектор яремче