fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Рафтинг в Карпатах

raftingДля любителів активного і екстремального літнього відпочинку, варто спробувати рафтинг в Карпатах. Це не просто адреналін, це також кришталево-чиста вода і вічно спокійна природа. Сплави на рафтах і катамаранах по гірських річках Карпат, таких як Черемош, Прут і Чорний Черемош, зроблять ваш відпочинок в Яремче незабутнім, а висококваліфіковані інструктора подбають про вашу безпеку.

rafting_2

Море позитивних емоцій і заряд бадьорості ви отримаєте від проходження порогів гірських річок на рафтах в спеціальному спортивному спорядженні. Тут ви зможете насолодитися відкритими видами мальовничих берегів і схилів гір, засіяними зеленими килимами.

2

Хочете спробувати рафтинг?

Телефонуйте за номером +380 (987) 333-555

Romantik SPA Hotel організовує спуск по гірській річці з професійним інструктором. На рахунок підготовки та оснащення ви зможете дізнатися у нашого адміністратора на рецепції або по телефону. Ми намагаємося робити відпочинок наших гостей максимально цікавим і різноманітним, щоб ви знову повернулися до нас в наступному році!

03-nepal-rafting

Рафтинг по Пруту і Чорному Черемоші.

Річка Прут – це мекка для любителів водного туризму. Один із знаменитих приток Дунаю, витоки якого беруть свій початок ще з Говерли. Чорний Черемош – це ідеальне місце для любителів рафтингу. Гірська річка дуже динамічна і має безліч порогів. Це відмінне місце для тих, хто готовий полоскотати собі нерви.

Традиційно, найкращий час для сплавів по карпатським річкам – після весняних паводків, коли в горах тане сніг і рівень води в річках піднімається.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Якщо ви ведете активне життя і хочете отримати гострі відчуття, яскраві враження, багато позитивних емоцій та насолодитися чистим гірським повітрям і мальовничими пейзажами, тоді вам обов’язково сподобається сплавлятися по гірським карпатським річкам.

Такий водний вид спорту, як сплав по гірських річках в Карпатах, набирає з кожним роком все більшої популярності. Боротьба з водною стихією – це незабутня пригода, один з найяскравіших видів відпочинку в Карпатах.

Відпочинок в Карпатах в «РОМАНТИК СПА ГОТЕЛЬ» в Яремче (Буковель 35 км) Рецепція – ☎ +38 (0987) 333-555