fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Зустрічайте Різдво Христове у Romantik SPA Hotel. Колядуємо разом!

Різдвяний Дух розцвітає в усій своїй величі та відданості в Романтік СПА Готелі під час довгоочікуваних дат – 24 та 25 грудня 2023 року. Зустріч Різдва Христового відбувається у найкращих українських традиціях, занурюючи кожного гостя в чарівну етно атмосферу, де кожен момент – це справжнє відчуття зв’язку з коренями та українською спадщиною.

У гостях Романтік СПА Готелю на вас чекає незабутнє враження – чудовий настрій починає заполонювати кожен куточок готелю вже з самого ранку. Незважаючи на зимову стужу, теплі вітання та посмішки персоналу розігрівають ваші серця, а чарівна етно атмосфера додає неповторного колориту різдвяного відпочинку.

Вечір прикрасить народні молитви, українські орнаменти на вишитих сорочках з надзвичайно витонченими візерунками, що створять неймовірну атмосферу вишуканості та відчуття традиційного спадку. Поєднання національних обрядів та звичаїв в різдвяну програму створить особливий настрій, який віддзеркалить велич та значущість Різдва для українського народу.

Неодмінною складовою зустрічі Різдва є гучна коляда, яка лунає в усіх куточках готелю разом з зірковими гостями. Обʼєднуючись у велику родину зберігаємо найважливішу традицію Рідва – це коляда, під час якої подаруємо один одному теплі слова та глибокі побажання.

Дорогоцінною зустріччю Різдва Христового будуть українські страви, приготовані за унікальними рецептами, які передаються з покоління в покоління. Гості насолодяться автентичними стравами, які підкреслювали національну кулінарну спадщину та віддзеркалюють багатство смаків української культури.

Особливий момент Різдвяних урочистостей у Романтік СПА Готелі – це єдність націй та об’єднаність у радості. Єдиною соборною країною ми зустрічаємо Різдво разом з цілим світом, даруючи один одному радість та спільну гармонію.

Нехай ці незабутні дні принесуть вам тепло, любов та незабутні враження. Романтік СПА Готель запрошує вас зануритися у магічну атмосферу Різдва з українськими традиція – зі справжньою душею та неперевершеним колоритом.

 

🔔 Щоб дізнатись більше інформації:

Телефонуйте

☎️ +38 098 7 333 555