fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Різдвяні зустрічі у Romantik SPA Hotel

Приготуйтеся зануритися в чарівну атмосферу, що переповнена радістю, емоціями та незабутніми моментами. Romantik SPA Hotel відкриває двері для усіх, хто бажає насолодитися найяскравішими зимовими заходами – Благодійні Різдвяні та Новорічні зустрічі.

Новорічна магія розпочинається ще до Різдва! Зустріч Миколая 6 грудня – це початковий акорд у чарівній симфонії зимових вражень. Діти й дорослі з нетерпінням чекають прихід Миколая, який роздає подарунки та непередбачувану радість. Разом з усією Україною, ми зустрічаємо Миколая. Romantik SPA Hotel перетворюється на справжню феєричну казку, де кожен може почути дзвіночки на різдвяних шапках та смакувати ароматні солодощі, роблячи час ще більш чарівним. Це час несподіванок,  дитячого сміху та добрих вчинків, адже святий Миколай завжди знає, хто був слухняний.

 

24 грудня разом з усім світом ми зустрінемо Різдво за благодійною Святою Вечерею. Romantik SPA Hotel огортає атмосферою спокою та магії. Ви можете насолоджуватися найкращими українськими традиціями, прогулюватись засніженими вуличками, відпочити поруч із вогнем у камінні, смакувати теплі напої та очікувати найголовнішої ночі року – ночі Різдва Христового, 24 грудня. Колядки, різдвяні свічки та справжні різдвяні страви перетворюються на справжні різдвяні атрибути, що роблять цей час неперевершеним. Це час, коли даруємо добро, допомагаємо тим, хто цього потребує. Разом відчуваємо справжню радість дарування та разом робимо світ кращим.

У новорічну ніч, 31 грудня, ми зустрічаємо Новий Рік у дружньому, тихому колі в Romantik SPA Hotel. Це очікуване свято року, коли ми разом з гостями загадаємо найважливіше бажання, яке неодмінно збудиться. І наша найсміливіша мрія стане реальністю.

Зимові зустрічі – це час для родинного об’єднання, закоханих відкриттів та нескінченної радості. Romantik SPA Hotel пропонує усе необхідне для того, щоб зануритися у світ Різдва та Нового Року. Гармонія та неповторна атмосфера чекають на Вас під час різдвяних зустрічей у Romantik SPA Hotel. 

🔔 Бронювання :

Телефонуйте, телефон клікабельний

☎️ +38 098 7 333 555