fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Різдво в Карпатах WINTER ROMANTIK FEST 2019

Святкуйте Різдво 2019 у Карпатах в Романтік Спа Готель.

Шостий рік поспіль у гостинному готелі  Romantik Spa Hotel, що у курортному Яремче, відбудеться Різдвяний етно-фестиваль WINTER ROMANTIK FEST 2019. З року в рік ми пропагуємо українські традиції та культуру. Залучаємо найпопулярніших зірок та дякуємо ЗМІ за підтримку. За шість років існування нашого заходу – в ефір вийшло понад 1500 публікацій та 30 телевізійних програм про фестиваль.

За роки проведення фестивалю WINTER ROMANTIK FEST напередодні Різдва у Святий вечір ми пригостили святою вечерею близько 3000 людей. Приготували 500 літрів куті та понад 9000 вареників. Встановили рекорд на найдовшу гуцульську ковбаску – 27 метрів. Навчили наших гостей майструвати справжню різдвяну зірку та заплітати обрядовий дідух з пшениці. Наші гості та учасники фестивалю прослухали та вивчили понад 100 колядок. Ми разом співали духовний гімн України “Боже великий, єдиний, нам Україну храни” на музику Миколи Лисенка. Понад 1000 наших гостей спеціально для фестивалю вбралися у одяг у національному стилі. Спортивні здобутки заходу – 12 медалей та сотні подоланих кілометрів спусків на гірськолижних трасах курорту Буковель.

Цього року ми традиційно будемо пропагувати українські різдвяні традиції та неймовірну красу Карпат. На Святий вечір разом з найпопулярнішими ведучими країни Русланом Сенічкіним та Людмилою Барбір ви зможете приготувати кутю за рецептом саме вашої родини та вашого регіону. Діти візьмуть участь у встановленні нового рекорду України – на найбільший різдвяний пряник. На Різдво заспіваємо колядки з усіх регіонів України з карпатськими етно-колективами та гарно відсвяткуємо Різдво з артистами – Наталією Бучинською, Ольгою Сумською та Віталієм Борисюком.