fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Романтік Спа Готель на 21-ій Міжнародній виставці UITT “Україна – Подорожі та Туризм”

Романтік Спа Готель вже вкотре стає учасником грандіозної та, мабуть, найпрестижнішої події туристичної галузі України – UITT “УКРАЇНА – Подорожі та Туризм”, яка вже традиційно щорічно проходить в Києві у МВЦ.
За три дні виставка дала можливість заявити про себе, як про кращий готель унікального курорту України, дізнатися більше про клієнтів і їх очікування.
Більше того, менеджери Романтік Спа Готель представили найцікавішу та найактуальнішу інформацію про безмежні ресурси та туристичний потенціал Карпатського краю.
Менеджери змогли зацікавити чималу кількість відвідувачів виставки, які з великим захопленням слухали про послуги, цікаві пропозиції та ексклюзивні новинки, які пропонує Романтік Спа Готель, як для сімейного відпочинку, для великих туристичних груп, так і для ділових людей, яким надається високоякісне конференц-сервісне обслуговування.


Учасники та відвідувачі виставки були приємно здивовані гостинністю та привітним спілкуванням, адже кожен зміг присісти, пригоститись гарячим чаєм з карпатських трав і поспілкуватись з менеджерами в затишній атмосфері.


А також охочим менеджер продегустувала 3 сорти найсмачнішого натурального пива “Панське” з Івано-Франківської броварні “Панське Станіславов”, надавши всю необхідну інформацію зацікавленим у неперевершеному смаку цього напою.
“Багато зацікавлених…брошури та атрибутика буквально розлетілись за один день. Приємно усвідомлювати, за зацікавленість відвідувачів була не тільки до іноземних країн, але й до внутрішнього туризму, а саме до відпочинку в наших Карпатах, і з кожним роком ця зацікавленість зростає” – поділилась враженням менеджер Мар’яна.

DSC01220
“Ми старались зробити все можливе, а то і більше, щоб зацікавити відвідувачів виставки в українському туризмі. Спілкування настільки було жвавим, що зацікавились міжнародні і всеукраїнські туроператори, які радо пропонували співпрацю” – з захопленням розповідає менеджер Уляна.

DSC01302
“Романтік Спа Готель дарить відпочинок людям, а відпочинок – це перш за все наше здоров’я, відновлення організму, гармонія внутрішнього стану душі, молодість, краса. Ми створюємо продукт, а це – якісна організація вашого відпочинку. Не зволікайте та не відкладайте відпочинок на потім. Увірвіться в екзотику Карпат, де можна відпочивати 12 місяців на рік” – рекомендує менеджер Уляна.

DSC01225

На арені найяскравіших стендів, протягом усього заходу менеджери Романтік Спа Готель вели переговори, обмінювались досвідом, думками, пропозиціями з професіоналами туристичного ринку національного та міжнародного рівня.

DSC01242

Позитивне здивування викликало присутність на виставці репортерів, які з цікавістю спостерігали за подіями та спілкувались з учасниками. Охоче завітали і до стенду Романтік Спа Готель.

Виставка завжди вражає своєю масштабністю, організацією та підготовкою на високому рівні!

Розвиваймо внутрішній туризм разом!

UITT – це традиційне щорічне місце зустрічі туристичних операторів, авіакомпаній, турагенств, національних і регіональних туристичних комітетів, страхових компаній, готельних та курортних комплексів.
Виставка розкриває весь спектр туристичних послуг, починаючи з організації туристичних подорожей різними країнами світу, і закінчучи послугами з авіаперевезень, продажем залізничних білетів, розміщенням та бронюванням готелів, організацією конференцій, семінарів, наданням страхових послуг.
The page scales down and the overlay slide in from the bottom.