fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Санаторії в Карпатах


Карпати самі по собі – живописний оздоровчий «санаторій». Найбільш екологічно чистий регіон України. Куточок дикої, незайманої, незабрудненої природи.

Саме тут – унікальні мінеральні джерела, чисте повітря і ніжне тепле сонячне проміння.

 

Санаторії, пансіонати, готелі та бази відпочинку Карпат завжди раді прийняти туристів на відпочинок і лікування. Санаторії Карпат дозволяють вибрати найбільш підходяще вам лікування, оздоровлення та відпочинок в Карпатах. Ціни здатні задовольнити широкий спектр запитів туристів: від бюджетного (недорого) до елітного рівня.

Санаторії Карпат, які знаходяться на території «Курорт-Яремче» завжди були флагманом лікувально-профілактичного напрямку в м. Яремче.

 

Теренкурні прогулянки cеред дивовижної краси Карпат мають здатність очищати кров, зміцнювати імунну систему та оздоровлювати весь організм в цілому.

Іонізоване стрімкими водоспадами повітря, яке насичене високим вмістом кисню та ароматами Карпатських лісів – сприяє профілактиці захворювань органів дихання.

Помірні фізичні навантаження під час прогулянок, приводять до очищення крові і видалення з організму людини радіонуклідів.

 

Для тих, хто полюбляє здійснювати результативні піші прогулянки чи мандрівки, під час яких здобуваєш унікальний досвід єднання з природою пропонуємо ягідно-грибний сезон у Карпатах.

У санаторії в Карпатах ви маєте нагоду не просто відпочити, але і підлікуватися, а в цьому вам допоможе будь-який санаторій Карпат. Кожен санаторій в Карпатах нагородили прекрасною природою і лікувальною водою. У Карпатах санаторії особливі чистим і цілющим повітрям, яке містить багато озону з легким ароматом хвої.

 

ТК «Буковель» – це теж «санаторій» – туристичний бальнеологічний курортний комплекс.

Курорт успішно функціонує і розвивається як туристично-рекреаційний комплекс. М`який клімат, гірське чисте повітря, мінеральні джерела – усе, що потрібно для прекрасного відпочинку та оздоровлення.

У медичному й SPA центрах санаторію Буковель надаються косметичні й лікувальні процедури та діагностика організму. Є бювет з мінеральними водами «Буковельська 1», «Буковельська 2».

 

Карпати, санаторії та spa – відмінний спосіб насолодитися відпочинком по максимому. Лікувальні процедури, пропоновані в них, відмінно впливають не тільки на тіло, але і на дух і з легкістю можуть бути суміщені з гірським, міським відпочинком, активним літнім відпочинком, сіменим відпочинком і зимовими видами спорту.

Відпочинок у санаторіях Карпат та spa всією сім’єю – теж чудова ідея! Пропонується набратись сил та енергії у спа-басейнах та релакс у спа-саунах, деякі володіють дитячими майданчиками і дитячими кімнатами з доглядом за дітьми.

 

Немає нічого більш захоплюючого та, водночас, розслабляючого, як поїздка або похід у гори. Це можна організувати як пішки, так і на велосипеді, або на лижах, а завершити гарячою сауною, повним масажем тіла і вишуканим вечерею.

Багато пар приїжджають у Яремче, щоб насолодитися романтичним відпочинком в spa. Спробуйте це самі!
Відпочинок в Карпатах в «РОМАНТІК СПА ГОТЕЛЬ» в Яремче (Буковель 35 км)
вул. Свободи 363/32, 78500 Яремче, Україна | Рецепція – ☎ +38 (0987) 333-555