fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Щоденник пригод у Карпатах від “Сніданок з 1+1”

Жодного разу вона не була у Карпатах і ніколи в житті не бачила гори. Тому “Сніданок з 1+1” вирішив їх їй показати.

Romantik Spa Hotel допоміг телепрограмі “Сніданок” зробити перебування їхньої телеглядачки з Миколаївщини, Людмили Коровякової, у Яремче незабутнім. Телеведучі Людмила Барбір та Руслан Сеничкін показали пані Людмилі усі цікавинки Карпатах за п’ять днів.

Тож ми хочемо поділитися з нашими гостями відео-випусками “Карпати з Коровяковою”, які стануть у пригоді при плануванні подорожі до Яремче.

День 1. Приїзд у Яремче та прогулянка до водоспаду.

Перший день у Яремче почався з того, що телеведучі зустріли Людмилу Коровякову на вокзалі та допомогли з поселенням в готель. З номера, в який її поселили відкривається гарний краєвид на гори та Карпатський ліс.

“Від подорожі в Карпати я чекаю відпочинку та драйву” – сказала пані Людмила.

Телеведучі запланували багато цікавого. Та перший день Людмила змучена після дороги, тому вирішили обмежитися прогулянкою по Яремче. Спочатку пішли до водоспаду Пробій – місця, яке не оминає жоден турист.

Потім ведучі повели її до музею під відкритим небом “Карпати в мініатюрі”. У складі експозиції музею близько 20 об’єктів: церкву, автентичні гуцульські хати і навіть залізниця по якій їздить справжній поїзд… Але маленький.

Поруч із музеєм є мальовниче озеро. Тут можна відпочити, погодувати лебедів та побачити дерев’яні скульптури місцевого майстра.

День 2. Різдвяна служба в Микуличині та спа-процедури.

Другий день Людмила провела в сусідньому селі Микуличин. Разом із телеведучими, вона прийшла на Різдвяну службу в церкву Святої трійці. Цій церкві уже 150 років: вона вистояла повені та війни. Дружня атмосфера, хоровий спів та краса церкви розчулили жінку. Після Різдвяної служби всі разом колядували на подвір’ї церкви. Потім Людмилу перевдягли на гуцулку.

“Я стала гуцулкою із Миколаївщини” – жартувала жінка.

Повернувшись у Яремче, вони прогулялася вздовж річки Прут та послухали враження пані Людмили про гуцулів. “Я в захваті! Відчуття переповнюють!” – сказала Людмила Коровякова.

В кінці дня пані Людмилу відправили на спа-процедури в Romantik Spa Hotel. Після морозного дня на вулиці відновлюючі маски та масаж обличчя – те, що треба.

А телеведучі “Сніданок з 1+1”,  Руслан Сеничкин та Людмила Барбір, провели вечір у відкритому басейні на вулиці. Зимові Карпати з басейном на вулиці – це так класно!

День 3. Реабілітаційний центр для диких тварин та гуцульська фіра

Третій день розпочався з того, що Людмила Коровякова та Людмила Барбір відвідали реабілітаційний центр для диких тварин. Там вони годували оленів.

Потім Руслан вирішив покатати телеглядачку на справжній гуцульській фірі (кінній повозці). Вони проїхалися на фірі по тих дорогах, куди не кожне авто може проїхати. “Тут така тиша. Хочеться, щоб і у житті було так тихо і спокійно, як у цьому лісі.” – сказала Людмила.

Ввечері жінка вирішила приготувати сюрприз для Руслана та Людмили. Тож вона пішла до відомого карпатського готельєра, Івана Гаврона, вчитися готувати карпатські страви. Вони вирішили разом приготувати печеню по-гуцульськи. Телеведучі були приємно вражені таким сюрпризом!

День 4. Катання на підйомнику в Буковелі та враження від пригод.

 

Останній день Людмила разом із телеведучими відправилася на гірськолижний курорт Буковель. Вона вперше проїхалася на підйомнику. Ним вони виїхали на саму вершину гори Буковель і побачили увесь курорт як на долоні.

 

Після Буковелю усі разом вирушили на сувенірний ринок в Яремче, щоб перед від’їздом купити щось на згадку. Побувати у Яремче і не купити карпатських грибів та чаю? Так же ж не можна. Руслан Синичкин та Людмила Барбір теж приготували невеличкі подарунки для телеглядачки.

 

Після покупок, вони повернулись до готелю. Ввечері телеведучі та пані Людмила зустрілися за вечерею. Жінка розказала про свої враження від подорожі в Карпати.

“Мені все сподобалося. Тут я багато чого зробила вперше: перший раз їла форель, перший раз їхала на підйомнику, перший раз бачила гори.З мене Карпати зняли увесь негатив. Я хочу, щоб всі українці їхали в Карпати.” – підвела підсумки Людмила Коровякова.