fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Термальні води Карпати Закарпаття


Термальні води (від грецького Thérme – жар, тепло). Це води, що мають температуру 20°С вище. У земній корі розігріті до високих температур породи нагрівають воду. Рідка вода існує тільки до глибин 10-15 кілометрів, нижче при температурі близько 700 °С вода перебуває винятково у газоподібному стані.

Прикараття багате на різноманітні термальні мінеральні води. До недавна існувала думка, що термальні води існують тільки на Закарпатті. Романтік Спа Готель вперше декларує про наявність термальної мінеральної води Прикарпаття.

Термальні мінеральні води Прикарпаття застосовують в лікувальних цілях, тому і почали вивчати склад таких джерел. Знайти термальні води Карпати допоможуть. Прикарпаття здавна славиться оздоровчими властивостями: чисте гірське повітря, релаксаційне оточення, активні види спорту, термальні води мінеральні води.

Виявилось,що термальні води позитивно впливають на самопочуття людини, так як містять бром, який має заспокійливі властивості, та йод.

Термальні мінеральні води Закарпаття вже давно користуються попитом та використовуються для лікування:

– захворювань опорно-рухового апарату, наслідків травм кісток та м’язів,

– серцево-судинних захворювань,

– Захворювань нервової системи,

– шкірних захворюваннь;

Перший експериментальний термальний басейн на основі глибоко видобутих термальних

мінеральних вод Прикарпаття відкривається у травневі свята! Басейн у «Романтік Спа Готель» буде наповнений профілактично-оздоровчою соленою водою, на взірець мертвого моря. Профілактично-оздоровчі санаторії-профілакторії Прикарпаття та Закарпаття здавна полюбляють гості, які мають можливість оздоровитися, та отримати поради що профілактики та лікування захворювань суглобів.

Незабаром ми висвітлимо мінеральний склад води, а також висвітлимо інформацію про лікувально-профілактичну властивість термальних мінеральних вод, якими будуть наповнені басейни. Готелі з термальними мінеральними водами мають перевагу в тому, що носять не тільки відновлючий, а й оздоровчий характер.

Загальна мінералізація глибоко-видобутих лікувально-профілактичних вод складає 7,5-11,5г/дм3.

Готель з Басейном

Термальні басейни Закарпаття

Повсякденність, режим «на роботу – з роботи» не може тривати безмежно. Адже кожній людині властиве бажання зміни обстановки, як робочої, так і побутової. І це природно та невідворотно. Відпочити, «розвіятися», розважитися є тим, що не просто дозволяє «переключитися», а й, по великому рахунку, відновити сили та наснагу для роботи.
Якими б працездатними ми б не були, одного разу нам приходить в голову думка про відпочинок. До пори до часу, вистачає вихідних в кінці тижня. Звичайно, приємно повечеряти дома та прийняти гарячу ванну після робочого дня. Але одного разу приходить усвідомлення того, що просто вихідних не вистачає для відновлення фізичних та моральних сил. І якщо можна поєднати не просто задоволення та релаксацію, то термальні басейни Закарпаття стануть досконалим вибором. Лікувальні властивості термальних вод Закарпаття вражаючі. Підвищений вміст брому термальних басейнів Закарпаття, котрий має яскраво виражену заспокійливу дію та йоду, надзвичайно корисні для нашого організму.
Про якість та досконалість туристично-оздоровчого сервісу Закарпаття свідчить постійно зростаюча кількість туристів з України та світу.
Тим паче, що термальні води та басейни доступні не тільки в Закарпатті, ай загалом в Карпатах і, зокрема в Яремче та Романтік Спа Готель!

Термальні води Закарпаття

Виникло питання, де відновити фізичні та моральні кондиції? Серед безлічі чудових місць України, Закарпаття, Мукачево, Берегово, Косино є тими місцями, де можна одночасно зняти фізичну втому, яка назбиралася на протязі довгого трудового періоду, відновити здоров’я та відчути моральну втіху.
Термальні води Закарпаття і західного регіону України загалом, дозволяють відпочити як душею, так і тілом. Термальні води – це безпосередній та унікальний дар природи. Оздоровчий, лікувальний ефект термальних вод Закарпаття неймовірний. Різні температури джерел (від 30 до 80 градусів Цельсія) дозволяють максимально позитивно впливати на організм людини. Відповідно, надзвичайно важливим є те, що термальні води Закарпаття поєднують в собі як релаксаційний (відпочинковий), так і оздоровчий ефект.
Враховуючи безпосередню близькість до неперевершених Яремче та Буковелю, оздоровлення в Карпатах та Закарпатті є досконалим вибором при плануванні відпочинку.