fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Зелені свята (Святої Трійці) у Карпатах 2021

На Трійцю у Яремче!

Святкуємо чотири дні – 18,19,20,21 червня

 

Попереду святкування Трійці  – це одне з головних православних свят, яке припадає на п’ятдесятий день після Великодня. У народі кажуть, що Зелені свята  символізують межу між весною та літом. На Трійцю – усі в Яремче!

Заведено прикрашати свої домівки та храми зеленню. Свічки, принесені у цей день з церкви, захищають оселю протягом усього року.

Понеділок після Трійці називається Духовим днем. У цей день, за повір’ями, не можна чіпати землю, копати її, бити палицею, лаятися і рубати дерева. Земля – ​​”іменинниця” на Зелені свята в Карпатах!

Святковий вікенд на Трійцю продовжено до понеділка, що дає можливість більше часу присвятити відпочинку в Романтік Спа Готель, який підготував багато приємних несподіванок!

Бронюйте Ваш святковий відпочинок! 

+38 (0987) 333-555

 

Створюємо для Вас свято 18,19,20 ,21 червня (понеділок державний вихідний):

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ivan Gavron Romantik SPA Hotel (@romantikspahotel)


Це веселе свято, тому сумувати цими днями не можна, також під забороною образи та навіть погані думки. А налаштувати на веселий настрій зможе музика, яка лунатиме на території готелю.

Кожного святкового дня соковитий та смачний баран на вертелі, або індик, або порося – компліменти від закладу!

Маринуємо заздалегідь, та саме основне – це куштувати з вогню та ножа, надворі, тоді смакові якості не втрачаються!

Ще одним смачним компліментом від майстрів кулінарного цеху буде величезний торт! Теж 4 дні! Наш кондитер вкладає душу у  свою роботу, тому на всіх гостей готелю чекає солодке прозріння!

У ці дні потрібно зарядитись відповідною енергетикою, адже саме на Зелені свята земля, трава, квіти, кущі набувають особливої позитивної сили!

Ще одна ізюминка нашого карпатського краю – жива гуцульська музика! Всі 4 святкові дні Вас буде розважати колоритний гуцульський гурт Ватаги.

І свято продовжимо ще й наступним затяжним вікендом на День Конституції (понеділок 28 червня теж державний вихідний)
27 та 28 червня будемо співати на всю Україну!

 

Бронюйте Ваш святковий відпочинок! 

+38 (0987) 333-555

 

Ця пряма трансляція за декілька тижнів охопила всі країни і всі континенти, з нами завжди все в позитиві, і з Україною в серці, щоб ще більше сердець тьохнуло і приємно згадало про все рідне Українське.

Пориньте у атмосферу свята разом з Romantik Spa Hotel: