fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

У Romantik Spa Hotel була проведена онлайн-конференція

Конференції вже давно стали популярним способом обміну досвідом та досягненнями, однак пандемія внесла свої корективи. Саме через це єдиним безпечним варіантом стає дистанційна форма проведення заходів.

Онлайн-конференція

Нещодавно у Romantik Spa Hotel було проведено онлайн-конференцію. Це відбувалося таким чином: спікери знаходилися в конференц-залі, де є все необхідне технічне забезпечення, а учасники – у своїх комфортних, стильних номерах. Спілкування проходило через гаджети в програмі Zoom, а швидкий інтернет забезпечив атмосферу живого спілкування в реальному часі.

У Вас напевно виникає питання чому б не зробити це вдома?

В першу чергу, це зміна обстановки, яка покращить Ваш емоційний стан, надасть сил та енергії, можливість краще сприймати інформацію. Крім того, можливість насолоджуватися мальовничим краєвидом з балкону Вашого номеру, дихати свіжим, чистим, наповненим фітонцидами, озоновим повітрям. Ви приймаєте участь в конференції, а Ваш організм в цей час оздоровлюється. Також, можна організувати екскурсії на свіжому повітрі чи похід в гори та краще пізнати українські Карпати.

Також, уже з досвідом продовжує функціонувати система all inclusive, яка включає відвідування Спа зони. Це чудова можливість розслабитися та оздоровитися після конференції. У Romantik Spa Hotel є термальні басейни з профілактично-лікувальною, привезеною з соляних шахт, 20 хвилин купання в яких стимулюють регенерацію шкіри, покращують циркуляцію крові, знімають запальні процеси. Оскільки, ми використовуємо якісну закордонну продукцію для дезінфекції води та деактивації вірусів, тому Covid-19 заразитися у наших басейнах неможливо. Ми піднімаємо воду з глибини 135 метрів, підігріваємо її відповідно до стандартів до 32 °С, адже така температура зберігає свої корисні властивості і є найбільш наближена до температури тіла людини, найкраще сприяє ланцюговому міжклітинному обміну мінералами. Наші клітини мають біологічну властивість самі собі добирати все дефіцитне і необхідне організму, і вже потім ланцюгово ділитися з кожним органом в міру потреби.

У систему all inclusive також входить харчування (сніданок, обід та вечеря), тому питання де смачно нагодувати учасників вирішена. Також новинкою є час морозива для гостей та вечірнє барбекю на відкритому гриль-майданчику кожного дня!

На даний час як ніколи є актуально дбати про своє здоров’я та своїх близьких, тому ми дотримуємося усіх встановлених карантинних норм, часто провітрюємо приміщення, уникаємо скупчення людей, використовуємо дезінфікуючі засоби, кварцуємо номери, а весь персонал працює та обслуговує гостей у захисних масках та рукавичках.

Вирішивши організувати конференцію, конгрес, семінар, корпоратив чи просто завітати на відпочинок в Romantik Spa Hotel, Ви економите свій дорогоцінний час, адже всю відповідальність за організацію ми беремо на себе!