fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

День Святого Валентина у найромантичнішому готелі Карпатат Romantik SPA Hotel

Цього дня чекають усі закохані половинки, щоб ще раз сказати своїй коханій або ж коханому, які сильні у них взаємні  почуття. 14 лютого пари обмінюються вітальними листівками у вигляді серця та придумують цікаві сюрпризи.
Зробіть своїй половинці неочікуване, найромантичніше побачення цього року  у Романтік СПА Готелі, місто Яремче, прийнявши участь у благодійній гала-вечері.

14 лютого, о 18:00 відбудеться масштабна, романтична благодійна гала-вечеря з великим виступом фронтмена Віктора Бронюка та гурту ТІК у Романтік СПА Готель. Ведучий вечора, В’ячеслав Соломко, проведе благодійний аукціон «Врятуймо скарби разом», на якому буде представлена старовинна ікона з приватної колекції Івана Гаврона, а також гільза із твором українського митця Микити Тітова, яку виконав відомий реставратор та художник Валерій Твердохліб.

Романтік СПА Готель – це місце, яке наповнене романтикою у кожному куточку та зберігає найтепліші спогади у серці. З балкона номера відкривається захоплююча панорама на українські Карпати, де разом із половинкою смакуватимете гарячий напій та насолоджуватиметесь краєвидами. SPA-зона готелю – це не тільки про романтику, а й про оздоровлення. Термальні басейни з солено-магнієвою водою та завжди стабільною температурою +32 градуси за Цельсієм, навіть у зовнішньому басейні під відкритим небом, подарують справжню атмосферу казки.

Протягом усього вечора потішимо учасників цієї великої акції вишуканими смаками і творчими шедеврами від наших шеф-кухарів. Спробуєте унікальні страви, які назавжди Вам запам’ятають.

5 парам військових, які зараз у відпустці та їхнім половинкам даруємо безкоштовно добу для двох у Romantik SPA Hotel та безкоштовний вхід на благодійний захід.

Приємним бонусом для гостей, які проживають у готелі мінімум 3 доби до 15 лютого, вхід на благодійну гала-вечерю безкоштовний.

Запрошуйте свою кохану, або коханого і насолоджуйтесь популярними українськими хітами гурту ТІК та відмінними смаками у Romantik Hall.

Вартість для дорослого – 3950,00

Для дитини від 0 до 14 років вартість – 2950,00

Здивуйте кохану людину та забронюйте столик.

☎️ +38 098 7 333 555

Фронтмен Віктор Бронюк, гурт ТІК та команда Romantik SPA Hotel у цей вечір 100% працюють для допомоги Збройним Силам України! Поспішіть забронювати. Кількість місць обмежена.

У день Святого Валентина діють стандартні ціни – переглянути