fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Як схуднути без дієт

Для того, щоб схуднення без екстримальних дієт було приємним для вас процесом, потрібно задатись метою, бажанням, терпінням, чітко визначити комфортну для себе вагу тіла та розробити свою програму схуднення. Прекрасним стимулом для схуднення у жінок є, зазвичай незадоволення своїм зовнішнім виглядом у дзеркалі та фото-ідеал, на яке можна рівнятись.

motyvaciya-dlya-shudnennya-gol

Скільки потрібно днів, щоб схуднути? Мабуть таке питання задає собі кожний, хто наважився “взятись за себе”, скинути зайві кілограми та привести своє тіло у норму, особливо після зимового періоду святкувань. Насправді,  процес схуднення залежить від кожного індивідуально. Якщо вам достатньо скинути 1-2 кг і ви задоволені – це цілком реально, проте ненадовго. Якщо ви плануєте суттєво схуднути, щоб це було помітно, то такий процес схуднення є досить довготривалим – займе мінімум 3 тижні, проте дозволить досягти очікуваного ефекту.

food-journal-weight-loss-tracker

Схуднути без дієт – це реально, оскільки зазвичай після виснажливих дієт вага заново повертається разом із рядом захворювань шлунково-кишкового тракту.

Спершу, потрібно розглянути і змінити свій раціон харчування. Не даремно кажуть: “Щоб схуднути – потрібно їсти!”. Все залежить від кількості та якості їжі, яку ви вживаєте. Їсти можна все, головне – здорове харчування, режимне (часто, але невеликими порціями) та щоб був естетичний вигляд страв. Зі столу потрібно вставати з невеликим відчуттям голоду. Безсумніву, виключити з раціону напівфабрикати, різноманітні замінники, жирну та гостру їжу.

Дієта-для-схуднення-без-надмірного-жертвування-у-меню-950x370

Звичайно, ранкова гімнастика кожного дня, відвідування тринажерного залу, фітнес або аеробіка двічі на тиждень плюс додаткові фізичні навантаження у вигляді активного відпочинку. Якщо силові тренування протипоказані, можна замінити їх плаванням, гідромасажем та довготривалою ходьбою на свіжому повітрі. В “коктель” програми для зниження ваги можна додати приємні косметичні процедури для схуднення і ефект гарантовано!

aerobika-shudnennya-gol

Головне – систематичність, напористість та витримка!