fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Як святкували Новий Рік у Карпатах


Сезон Новорічних Свят 2014 у Яремче вдався на славу.

Гуцульські Карпати, як завжди, активно готувались до гостинної зустрічі Різдва Христового. Цьогорічна програма святкування була особливо насиченою.

“Романтік Спа Готель” запрошував мешканців та гостей з усієї України та світу відчути неймовірний Новорічний святковий настрій та Різдвяний дух.

Святкування Нового Року 2014

Унікальна нагода козирно провести Новорічне Свято у казкових зимових Карпатах з веселими, темпераментними, комунікабельними людьми.

Для відвідувачів проводились цікаві конкурси, веселі забави, у супроводі талановитих ведучих, професійних гумористів.

Різноманітні подарунки, Дід Мороз і Снігуронька забезпечили Новорічну атмосферу та подарували хороший настрій дорослим та дітям.

Дива Новорічного Свята відчули і наймолодші гості готелю. Насичена програма Дитячого Свята подарувала багато приємних несподіванок, веселих забав, конкурсів, подарунків.

Особливо запалив інтерес у дітей та батьків Конкурс на “Кращий дитячий Новорічний костюм”, оскільки кожний мав шанс виграти для себе та своїх батьків суперприз.

Щасливцем цього конкурсу став Григорьєв С., який отримав сертифікат на 3 доби безкоштовного прекрасного відпочинку з сім’єю у “Романтік Спа Готель”.

Родзинкою Свята була плеяда популярних гуртів:

Гурт “Ватаги” – вокально-інструментальний гурт з мальовничого карпатського міста Яремче, неодноразові лауреати міжнародних фольклорних фестивалів України, Польщі, Нідерландів, Франції.

Автентичний фольклор, народна та естрадна музика.

“Ватаги” – справжній Гуцульський запал!

Гурт “Гардамани” – переможці телепроекту “Шанс”.

Пісні у їхньому виконанні уже заполонили весь світ.

Гості Новорічного дійства були щохвилини зворушені їхнім репертуаром, а їхні жваві забави не давали нудьгувати!

“Романтік Спа Готель” гостинно привітав кожного, хто зазирнув на незабутнє святкове дійство.

Опівночі Новорічного етновечору чекав приголомшливий феєрверк під заворожуючі звуки трембіт та музичного супроводу, келихи прохолодного іскристого шампанського, Дід Мороз та Снігуронька просто неба.