fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Зоопарк заповідник в Яремче


Відправтесь сім’єю в дивовижний світ пригод піших, вело, водних, кінних мандрівок в карпатських горах, отримайте широкий вибір найцікавіших сувенірів для себе і близьких та безліч неповторних сюжетів для сімейного фото та відео.

Для прихильників більш пасивного, спокійного відпочинку в Карпатах пропонується збирання грибів і ягід, огляд історичних місць та відвідування Карпатського природного національного парку в Яремче, який зачарує вас своєю неймовірно красивою природою, від якої аж дух захоплює, гірським іонізованим повітрям, яке “п’янить” своєю чистотою.

Яремчанський заповідник

Яремчанський заповідник

В якості прогулянки на свіжому повітрі, море задоволення для дітей  принесе Яремчанський заповідник – міні-зоопарк з місцевими дикими тваринами. Це вольєрне господарство Карпатського національного природного парку створене в 1992 році. Одна з важливих сторін діяльності зоопарку – утримування диких тварин для демонстрації їх міському населенню і просвітницька діяльність з охорони природи і тваринного світу.

Територія міні-зоопарку

Територія площею 5,3 га красиво оформлена дерев’яними будиночками, альтанками, містками.

Гарне місце для відпочинку. Тут чисте повітря, багато зелені.

Кілька вольєрів з плямистими оленями, косулями і дикими кабанами викликають не аби яку цікавість у дітей, тим паче, тварин дозволяється годувати. Тому можна взяти з собою хліб, яблука, сушки. Олені дуже люблять яблука.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Поруч з вольєрами обладнана невелика автостоянка. Є продаж корму. Біля вольєру є дерев’яний оглядовий майданчик. Для діток буде особливо цікаво.

“…цікаво, красиво і акуратно”

Відгуки туристів

“…але того часу, що приділила на зоопарк – вистачило, щоб отримати масу задоволення!”.

“Олень скрутився у бублик, чухаючи роги (можна сказати Рожища!), а свинки так забавно хрюкали, лаялися між собою (напевне) і з задоволенням їли травичку, яка росла по той бік вольєру”.

“Всією сім’єю сподобалося годувати оленів і кабанів”.

“Спускалися назад в Яремче через Водозабір з цілющим джерелом, а потім вздовж Пруту вийшли до ЖД мосту. Апетит був, що треба”.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

“Міні-зоопарк” знаходиться на околиці Яремче по вулиці Грушевського, недалеко від місця впадання р. Багрівець у р. Жонка.