fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

Зимове чудо в Romantik SPA Hotel

Зима завітає до нас, неначе казкова фея, і принесе з собою світлий, яскравий настрій. І немає кращого місця, ніж Romantik SPA Hotel, щоб поринути у атмосферу Різдва та Нового року.

Це місце вразливе до свята, і його відзначає багато прикрас, завдяки яким це розкішне курортне селище перетворилося на чарівне Різдвяне убрання.

Спершу заважає декілька секунд застоятися та вдихнути глибше, коли ви входите в Romantik SPA Hotel. Очі вам негайно впадуть на велику кількість ялинок – 31 на рахунку! Ці ялинки перевершують усі ваші очікування, вони виросли відчутно вище вас, створюючи враження, ніби ви опинилися в казковому лісі. Кожна ялинка оформлена з любов’ю та турботою, прикрашена блискучими кульками, мерехтливими гірляндами та різнокольоровими ліхтарями.

Але ось те, що робить Romantik SPA Hotel справжнім світовим лідером у створенні різдвяної атмосфери – це гірлянди з неймовірною кількістю лампочок. На кожній ялинці та навколо селища розташовано більше ніж 2000 лампочок! Ваш погляд опиняється в полоні блискавок, і ви не можете відірвати очей від цього моря світла та магії.

Крім того, Romantik SPA Hotel не лише прикрашений ззовні, але і наповнений різдвяною атмосферою всередині. Завдяки розкішно прикрашеному інтер’єру, смачним ресторанним меню та теплим гостинцям для гостей, ви можете відчути те саме відчуття Різдва, яке ви мали, коли були дитиною.

Зимовий час – час спільноти, кохання та подарунків. Romantik SPA Hotel дарує нам унікальну можливість зануритися в цю чарівну атмосферу та подарувати собі та близьким незабутні спогади. Отже, відвідайте це місце, де 31 ялинка та 2000 лампочок роблять свою чарівну роботу, і ви обов’язково відчуєте дух Різдва, який розцвітає в Romantik SPA Hotel.