fbpx
Україна, м.Яремче вул. Свободи 363/32

БУКОВЕЛЬ Погода в Буковелі


Буковель погода

Клімат в Буковелі – помірно-континентальний з теплим літом та холодними сніжними зимами. Погода в Буковелі досить м’яка, середня температура січня -6 ° C, липня +16 ° C. Опадів випадає 800-1400 мм на рік.
Погода в Буковелі буде особливо актуальним питанням для прихильників гірськолижного спорту. Гірськолижний сезон у Буковелі триває з листопада по квітень. В цей час температура на схилах Буковеля зазвичай -5 … -7 ˚ С. За погодою в Буковелі Ви маєте можливість спостерігати он-лайн через Веб-камери Буковеля.
Погода в Буковелі досить комфортна, як влітку, так і взимку. Такий клімат робить ці містечка Карпат одними з найбільш відвідуваних курортів України. Влітку в середньому температура на курорті 20 … 25 ˚ С, завдяки чому Буковель володіє ще й умовами для піших або вело прогулянок влітку.
На сайті Буковеля, Ви можете дізнатися, яка погода у Буковелі сьогодні, а також прогноз погоди в Буковелі на тиждень. А дуже допитливі користувачі, які враховують всі фактори погоди, можуть знайти на сайті інформацію про вологість, напрям і швидкості вітру, атмосферному тиск і навіть про сонячної радіації на конкретний день календаря.
Відпочинок в Яремче в «РОМАНТІК СПА ГОТЕЛЬ» ☎ +38 (0987) 333-555!